Liga 2018

Daty turniejów i umawianie się na wyjazdy

Moderator: vanTroff

Awatar użytkownika
Asar

Liga 2018

Post#1 » pn paź 09, 2017 10:18 am

Cześć,

jako że tegoroczne rozegranie ligii bardzo mi się podobało. Chciałem się zorientować co do następnego roku - czy jest zainteresowanie wśród graczy?

Z tego co mówił vanTroff on nie ma już czasu prowadzić ligi. Dla tego wraz z pomocą TC można by znacznie uprościć cały proces i znacznie go zautomatyzować.

Awatar użytkownika
Dark Daturazi

Re: Liga 2018

Post#2 » pn paź 09, 2017 3:10 pm

Dla mnie granie zawsze spoko :)
Zwłaszcza, że sposób prowadzenia rozgrywek na obecnych warunkach - dwie bitwy w miesiącu, miesiąc na oddanie wyników - moim zdaniem się sprawdził i w tym formacie jestem na tak :lol:

Awatar użytkownika
vanTroff

Post#3 » pn paź 09, 2017 3:25 pm

Jeżeli nie muszę niczego prowadzić, to też chętnie wezmę w tym udział :D
WarCor Infinity, Sidekick Batmana.
Jeżeli chcesz zagrać napisz PW.

Awatar użytkownika
Aki

Post#4 » pn paź 09, 2017 7:10 pm

Liga nie była zła...
Nowemu sezonowi nie mówię "nie"

ale chciałbym byśmy tym razem grali więcej scenariuszy i zasad "nietypowych": Recon, YAMS, 20x20, "jakieś sensowne home rules" itp. a mniej oficjalnego ITS.

I jednak byśmy trzymali się założenia jakie miało przyświecać i tej edycji i naprawdę stopniowo i powoli zwiększali limit punktów, bo tym razem nam trochę nie wyszło: dość szybko wskoczyliśmy na wysokie progi (ok 300pts) i się tego trzymaliśmy.
Infinity: JSA (zacząłem zbierać)

Awatar użytkownika
Asar

Post#5 » wt paź 10, 2017 7:27 am

Aki pisze:Liga nie była zła...
Nowemu sezonowi nie mówię "nie"

ale chciałbym byśmy tym razem grali więcej scenariuszy i zasad "nietypowych": Recon, YAMS, 20x20, "jakieś sensowne home rules" itp. a mniej oficjalnego ITS.

I jednak byśmy trzymali się założenia jakie miało przyświecać i tej edycji i naprawdę stopniowo i powoli zwiększali limit punktów, bo tym razem nam trochę nie wyszło: dość szybko wskoczyliśmy na wysokie progi (ok 300pts) i się tego trzymaliśmy.
\

Ja to widziałem tak że zaczynamy od 150p. a potem w równych odstępach czasu przeskakujemy o 50p. I nie musimy zamykać się tylko na ITSa.

Awatar użytkownika
Discord

Post#6 » wt paź 10, 2017 3:03 pm

Nie wiem czy będę na miejscu w 2018 bo szykuje mi się przeprowadzka. Ale oczywiście zawsze chętny.

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
Najgrubszy Achilles na dolnym sląsku :)

Awatar użytkownika
Asar

Post#7 » śr paź 11, 2017 7:57 am

Jako że jest zainteresowanie możemy przystąpić do realizacji planu, dla tego proszę się zgłaszać tutaj

Awatar użytkownika
Asar

Post#8 » pt paź 13, 2017 11:25 am

Mamy już 8 osób zapisanych.

Jako że w tym toolu możemy obsługiwać achievementy, ja dodałam dwa od siebie, jednak nie chciałbym narzucać swoich pomysłów. Jeśli ktoś ma propozycję to czekam.

Awatar użytkownika
SamboR

Post#9 » pt paź 13, 2017 12:41 pm

Taka moja sugestia:
proponuję abyście najpierw zdecydowali się na jakiś regulamin. Na hurra raczej mało rzeczy się udaje.
Sam nie zagram, nie podejmę się również organizacji.
WarCor Infinity na Dolny Śląsk.
Chcesz nauczyć się grać w Infinity? Napisz PMkę.

Awatar użytkownika
Asar

Post#10 » pt paź 13, 2017 6:20 pm

SamboR pisze:Taka moja sugestia:
proponuję abyście najpierw zdecydowali się na jakiś regulamin. Na hurra raczej mało rzeczy się udaje.
Sam nie zagram, nie podejmę się również organizacji.

Regulamin się tworzy, między innymi to jest potrzebne do regulaminu.

P.S.
Link Statue w TC już linkuje do projektu regulaminu.

Wróć do „Turnieje i granie zorganizowane”