Liga 2018

Daty turniejów i umawianie się na wyjazdy

Moderator: vanTroff

Awatar użytkownika
Asar

Liga 2018

Post#1 » pn paź 09, 2017 10:18 am

Cześć,

jako że tegoroczne rozegranie ligii bardzo mi się podobało. Chciałem się zorientować co do następnego roku - czy jest zainteresowanie wśród graczy?

Z tego co mówił vanTroff on nie ma już czasu prowadzić ligi. Dla tego wraz z pomocą TC można by znacznie uprościć cały proces i znacznie go zautomatyzować.

Awatar użytkownika
Dark Daturazi

Re: Liga 2018

Post#2 » pn paź 09, 2017 3:10 pm

Dla mnie granie zawsze spoko :)
Zwłaszcza, że sposób prowadzenia rozgrywek na obecnych warunkach - dwie bitwy w miesiącu, miesiąc na oddanie wyników - moim zdaniem się sprawdził i w tym formacie jestem na tak :lol:

Awatar użytkownika
vanTroff

Post#3 » pn paź 09, 2017 3:25 pm

Jeżeli nie muszę niczego prowadzić, to też chętnie wezmę w tym udział :D
WarCor Infinity, Sidekick Batmana.
Jeżeli chcesz zagrać napisz PW.

Awatar użytkownika
Aki

Post#4 » pn paź 09, 2017 7:10 pm

Liga nie była zła...
Nowemu sezonowi nie mówię "nie"

ale chciałbym byśmy tym razem grali więcej scenariuszy i zasad "nietypowych": Recon, YAMS, 20x20, "jakieś sensowne home rules" itp. a mniej oficjalnego ITS.

I jednak byśmy trzymali się założenia jakie miało przyświecać i tej edycji i naprawdę stopniowo i powoli zwiększali limit punktów, bo tym razem nam trochę nie wyszło: dość szybko wskoczyliśmy na wysokie progi (ok 300pts) i się tego trzymaliśmy.
Infinity: JSA (zacząłem zbierać)

Awatar użytkownika
Asar

Post#5 » wt paź 10, 2017 7:27 am

Aki pisze:Liga nie była zła...
Nowemu sezonowi nie mówię "nie"

ale chciałbym byśmy tym razem grali więcej scenariuszy i zasad "nietypowych": Recon, YAMS, 20x20, "jakieś sensowne home rules" itp. a mniej oficjalnego ITS.

I jednak byśmy trzymali się założenia jakie miało przyświecać i tej edycji i naprawdę stopniowo i powoli zwiększali limit punktów, bo tym razem nam trochę nie wyszło: dość szybko wskoczyliśmy na wysokie progi (ok 300pts) i się tego trzymaliśmy.
\

Ja to widziałem tak że zaczynamy od 150p. a potem w równych odstępach czasu przeskakujemy o 50p. I nie musimy zamykać się tylko na ITSa.

Awatar użytkownika
Discord

Post#6 » wt paź 10, 2017 3:03 pm

Nie wiem czy będę na miejscu w 2018 bo szykuje mi się przeprowadzka. Ale oczywiście zawsze chętny.

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
Najgrubszy Achilles na dolnym sląsku :)

Awatar użytkownika
Asar

Post#7 » śr paź 11, 2017 7:57 am

Jako że jest zainteresowanie możemy przystąpić do realizacji planu, dla tego proszę się zgłaszać tutaj

Awatar użytkownika
Asar

Post#8 » pt paź 13, 2017 11:25 am

Mamy już 8 osób zapisanych.

Jako że w tym toolu możemy obsługiwać achievementy, ja dodałam dwa od siebie, jednak nie chciałbym narzucać swoich pomysłów. Jeśli ktoś ma propozycję to czekam.

Awatar użytkownika
SamboR

Post#9 » pt paź 13, 2017 12:41 pm

Taka moja sugestia:
proponuję abyście najpierw zdecydowali się na jakiś regulamin. Na hurra raczej mało rzeczy się udaje.
Sam nie zagram, nie podejmę się również organizacji.
WarCor Infinity na Dolny Śląsk.
Chcesz nauczyć się grać w Infinity? Napisz PMkę.

Awatar użytkownika
Asar

Post#10 » pt paź 13, 2017 6:20 pm

SamboR pisze:Taka moja sugestia:
proponuję abyście najpierw zdecydowali się na jakiś regulamin. Na hurra raczej mało rzeczy się udaje.
Sam nie zagram, nie podejmę się również organizacji.

Regulamin się tworzy, między innymi to jest potrzebne do regulaminu.

P.S.
Link Statue w TC już linkuje do projektu regulaminu.

Awatar użytkownika
Asar

Post#11 » śr lis 29, 2017 9:31 am

Jako że zakończył się poprzedni sezon Ligi (Gratulacje dla zwycięzcy) chciałbym powrócić do tematu. Jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany proszę zapisać się do 17.12.2017 roku. Ruszamy z pierwszą rundą od 02.01.2018

Awatar użytkownika
Discord

Post#12 » śr lis 29, 2017 11:12 am

To samo pytanie co na fejsie - zasady ligi poprosimy
Najgrubszy Achilles na dolnym sląsku :)

Awatar użytkownika
Asar

Post#13 » śr lis 29, 2017 11:57 am

Discord pisze:To samo pytanie co na fejsie - zasady ligi poprosimy

https://docs.google.com/document/d/1PbT ... JfFRU/edit

Awatar użytkownika
Aki

Post#14 » śr lis 29, 2017 1:28 pm

Dorzucił bym jeszcze Recon 2.0 do potencjalnych misji: https://drive.google.com/file/d/0B3iUmo ... sp=sharing
Zawsze to jakaś dodatkowa wariancja grania na małe punkty.

A do achievmentów może:
TAG me: 1 punkt za granie TAGiem
Kill the TAG: 1 punkt za zniszczenie TAGa

Awatar użytkownika
vanTroff

Post#15 » śr lis 29, 2017 1:58 pm

1. Punkt 3.2. Jeżeli za przekroczenie punktacji jest tylko żółta kartka, to będę mógł na jedna grę przynieść wszystkie swoje ludziki. Powinna być czerwona.
  2. Powinna tez być kara w postaci czerwonej kartki za oszustwa.
  3. Czy jeżeli w trakcie trwania ligi zmieni się ITS, bądź CB coś w nich zmieni to korzystamy z nowego dokumentu, czy używamy cały czas tej wersji?
  4. Punkt 4. Jest tam literówka.
  5. Jak zostanie rozstrzygnięcie przez kogo gra się nie odbyła?
WarCor Infinity, Sidekick Batmana.
Jeżeli chcesz zagrać napisz PW.

Awatar użytkownika
Asar

Post#16 » śr lis 29, 2017 2:09 pm

vanTroff pisze:
  1. Punkt 3.2. Jeżeli za przekroczenie punktacji jest tylko żółta kartka, to będę mógł na jedna grę przynieść wszystkie swoje ludziki. Powinna być czerwona.
  2. Powinna tez być kara w postaci czerwonej kartki za oszustwa.
  3. Czy jeżeli w trakcie trwania ligi zmieni się ITS, bądź CB coś w nich zmieni to korzystamy z nowego dokumentu, czy używamy cały czas tej wersji?
  4. Punkt 4. Jest tam literówka.
  5. Jak zostanie rozstrzygnięcie przez kogo gra się nie odbyła?

AD1) Pasuje tam taki zapis
  • Przekroczenie ustalonego limitu o 10p. skutkować będzie przyznaniem żółtej kartki.
  • Przekroczenie ustalonego limitu o więcej niż 10p. skutkować będzie przyznaniem czerwonej kartki.

Ad2) Dodane
Za oszukiwanie podczas rozgrywek będzie przyznawana czerwona kartka.

Ad3
Dodałem dospiek
na aktualnie opublikowanej przez CB wersji.

Ad5)
Tutaj ludzie będą mieli informacje o tym kto nie przyszedł na umówione granie lub nie odpowiadał na PM/maile/telefony. W pierwszym przypadku to prosta sprawa, w drugim sprawy będą rozpatrywane indywidualne.

Awatar użytkownika
Mr.T

Post#17 » pt gru 01, 2017 4:53 pm

Kiedy zaczynacie? Bo też bym się pisał na lige..

Awatar użytkownika
Asar

Post#18 » pt gru 01, 2017 5:03 pm

Mr.T pisze:Kiedy zaczynacie? Bo też bym się pisał na lige..

Zapisy do 17.12

Awatar użytkownika
Dark Daturazi

Post#19 » ndz gru 03, 2017 11:06 am

Tak sobie myślę, że może warto również określić możliwość zmiany armii co jakiś czas /tak jak to było przyjęte w poprzedniej Lidze/. Niekoniecznie musi to być okres 3-miesięczny, może być krótszy lub dłuższy albo można dać graczowi np. możliwość użycia "jokerów" w określonej ilości, które to "jokery" pozwalają na jednorazową/okresową zmianę armii/sektora w momencie dowolnym dla gracza. Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
Aki

Post#20 » ndz gru 03, 2017 12:17 pm

Ja będę przeciw zmianie armii w trakcie ligi.

Obecnie jest nas 8 osób, zakładając 2 mecze na miesiąc skończymy w jakieś 3, maksymalnie 4, miesiące.

No i przede wszystkim chciałbym uniknąć sytuacji, że większość potyczek będzie trzeba prowadzić z jedną frakcją.
Ja np. w poprzedniej lidze miałem najwięcej meczy z Haqqislamem w jakiejś wersji, bo najpierw trafiło mi się kilka potyczek, z ludźmi, którzy z Haqq zaczęli, a potem nastąpiła zmiana i część ludzi, z którymi jeszcze nie grałem przeszli akurat na Haqq.

Awatar użytkownika
Asar

Post#21 » ndz gru 03, 2017 1:46 pm

Z racji małej ilości graczy a co za tym idzie krótki sezonie ligi moja propozycja jest taka aby gracze grali jedną armią głowną w ramach której mogą dowolnie wybierać pomiędzy listą vaniliową lub sektorówkami.

Awatar użytkownika
Dark Daturazi

Post#22 » ndz gru 03, 2017 5:29 pm

Asar pisze:Z racji małej ilości graczy a co za tym idzie krótki sezonie ligi moja propozycja jest taka aby gracze grali jedną armią głowną w ramach której mogą dowolnie wybierać pomiędzy listą vaniliową lub sektorówkami.

Mnie pasuje :D

Wróć do „Turnieje i granie zorganizowane”