Turniej 25.08.18 "Niedostatecznie Nieskończony Turniej"

Daty turniejów i umawianie się na wyjazdy

Moderator: vanTroff

Awatar użytkownika
wytrych

Turniej 25.08.18 "Niedostatecznie Nieskończony Turniej"

Post#1 » pn lip 30, 2018 4:37 pm

Turniej Infinity 21.07.2018 "Niedostatecznie Nieskończony Turniej"

Serdecznie zapraszam na turniej Infinity!

1. ORGANIZACJA
    1. Turniej odbędzie się w sklepie Bolter, przy ulicy Podwale 6, 50-043 Wrocław
    2. Turniej rozpocznie się dnia 25.08.2018 o godzinie 11:00
    3. Koszt wejściówki to 20 zł, które zostanie w całości przekazane do puli nagród!
    4. Na turnieju zostaną rozegrane trzy bitwy, każda w ramach czasowych 100 minut.
    5. Uczestnicy proszeni są o zapisanie się na turniej za pomocą AROnauci
    6. Tutaj uczestnik może zarejestrować konto w aplikacji.
    7. Niniejszy regulamin może ulec zmianom.
  2. ROZPISKI
    1. Przy tworzeniu rozpisek uczestnicy muszą trzymać się reguł najnowszej wersji dokumentu ITS, podręcznika z zasadami N3, dodatku Human Sphere N3, dokumentu FAQ, dodatkowych zasad Beyond Icestorm & RedVeil oraz zapisów w Infinity Wiki.
    2. Zasady FAQ oraz Wiki mają pierwszeństwo nad zasadami w N3 oraz HSN3.
    3. Oficjalnym programem do tworzenia rozpisek jest INFINITY ARMY
    4. Każdy uczestnik może przynieść dwie rozpiski, zgodnie z zasadami ITS (nie można posiadać rozpisek dwóch różnych armii bądź sektorówek).
    5. Format turnieju to 300 punktów oraz 6 SWC.
  3. SCENARIUSZE
    1. SUPPLIES
    2. THE GRID
    3. CAPTURE AND PROTECT
  4. ZASADY DODATKOWE
    1. Istnieje możliwość rzucenia challenge/wyzwania na pierwszą rundę. Należy to zgłosić przed parowaniem Organizatorowi. Przeciwnik może odmówić challenge.
    2. Każdy gracz posiadający w pełni pomalowaną armię otrzyma 1 dodatkowy OP. Co oznacza pomalowana armia decyduje sędzia w dniu turnieju.
  5. OBOWIĄZKI UCZESTNIKA
    1. Uczestnik musi przynieść ze sobą: 5 kostek dwudziestościennych (K20), miarkę calową, czytelne rozpiski (jawne i niejawne), talię kart Classified Objectives oraz znaczniki wykorzystywane przez jego armię (camouflage, prone, silhouette).
    2. Uczestnik musi zapisać się na turniej za pomocą programu Tournament Calculator.
    3. W przypadku kiedy liczba graczy zapisanych do dnia 16.03.2018 nie przekroczy 8 osób sędzia gra, a gra Tohaa.
    4. Uczestnik powinien grać zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami fair play.
    5. Uczestnik musi grać zgodnie z zasadami zawartymi w obowiązującym dokumencie ITS, podręczniku N3 oraz dodatku Human Sphere N3.
  6. PODZIAŁ NAGRÓD
    1. Nagrody losowane są na koniec turnieju, a ilość losów zależy od miejsca zajętego na turnieju!
  7. KARY
    1. Za przekroczenie wartości punktowej rozpiski opisanej w punkcie 2b uczestnik zostanie zdyskwalifikowany z turnieju
    2. Za przekroczenie wartości SWC opisanej w punkcie 2b uczestnik zostanie zdyskwalifikowany z turnieju
    3. Za przekroczenie AVA modeli w rozpisce uczestnik zostanie zdyskwalifikowany z turnieju
    4. Za grę na turnieju inną rozpiską niż podana Organizatorowi uczestnik zostanie zdyskwalifikowany z turnieju
    5. Jeżeli uczestnik notorycznie przedłuża zakończenie rozgrywki (nie rozegrał żadnej gry na turnieju w ramach czasowych opisanych w punkcie 1d) zostanie ukarany ujemnymi punktami (-2 TP)

DRZWI
      Wszystkie drzwi są zamknięte, w swojej strefie rozstawienia możemy je dowolnie otwierać podczas rozstawienia.
      Mamy dwa sposoby otwierania drzwi:

1. Użycie programu hakerskiego Lockpick - ze względu na to, że rzuty kością odbywają się na samym końcu rozkazu, to przeciwnik nie może zareagować w ARO. Tym sposobem nie możemy też otworzyć drzwi i wejść do pomieszczenia za pomocą jednego rozkazu, z tego samego powodu co wcześniej.
      2. Użycie rozkazu Activate - rozkaz Activate jest Short Movement Skillem, dlatego przeciwnik po drugiej stronie drzwi może zareagować w ARO w momencie ich otwarcia, a model który je otwiera może, jeżeli jeszcze posiada, drugą częścią rozkazu np. strzelić. Dzięki tej zdolności model może otworzyć drzwi i wejść do pomieszczenia za pomocą jednego rozkazu.

UCZESTNICY:

[/list]

Awatar użytkownika
SamboR

Re: Turniej 25.08.18 "Niedostatecznie Nieskończony Turniej"

Post#2 » wt lip 31, 2018 9:17 am

Szkoda, że termin po MPkach.
WarCor Infinity na Dolny Śląsk.
Chcesz nauczyć się grać w Infinity? Napisz PMkę.

Awatar użytkownika
Dark Daturazi

Post#3 » wt lip 31, 2018 9:44 am

Postaram się być, ale nie wiem czy mi się to uda, gdyż termin wypada prawie na mój wyjazd urlopowy!
Mimo wszystko zgłoszę się w Aronautach :)

Awatar użytkownika
Pan i Władca

Post#4 » śr sie 08, 2018 11:14 am

Bardzo wstępnie się pisze ;)

(jak mi Darek uzycyz pare figurek :P)

P.
Gloria Victis !

Chętni do gry w OiM / WARZONE / BA / Lee / SW:Armada / TY / Battlegroup <3 -> PM

Awatar użytkownika
Dark Daturazi

Post#5 » śr sie 08, 2018 2:57 pm

Pan i Władca pisze:Bardzo wstępnie się pisze ;)

(jak mi Darek uzycyz pare figurek :P)

P.

Witamy nowego zapaleńca Ju-jing :D
Z figsami nie ma problemu, ino napisz jakie chcesz :)

Awatar użytkownika
Dark Daturazi

Post#6 » pn sie 20, 2018 10:41 am

Dziewczynki, do turnieju 2 tygodnie a ja tu nie widzę Waszych zgłoszeń!
No i chyba trza by było w Aronautach też turniej odpalić.
Chyba, że z powodu frekwencji - odpuszczamy?!

Awatar użytkownika
Discord

Post#7 » pn sie 20, 2018 3:28 pm

Gdzie będzie info o frekwencji - bo zagrałbym w turnieju ale jak ma się nie odbyć to wpadł bym w piątek na granie :)
Najgrubszy Achilles na dolnym sląsku :)

Awatar użytkownika
Dark Daturazi

Post#8 » pn sie 20, 2018 5:02 pm

Po pierwsze - primo: popełniłem błąd. Turniej jest w tym tygodniu a nie za dwa tygodnie!!! /nikt nie zauważył/.
Po drugie - primo: w nazwie turnieju jest błąd - daty są różne w tytule głównym na stronie i w treści!!! /i znów nikt nie zauważył/
Po trzecie - primo: z uwagi na zbliżającą się datę turnieju, organizator powinien określić się do połowy tygodnia czy gramy, czy jednak nie.
A jak widzę, frekwencja nie powala:
- Wytrych
- Ja
- PiW?
- Discord?

Awatar użytkownika
wytrych

Post#9 » pn sie 20, 2018 8:30 pm

No ja będę na pewno, chce sobie pograć nowymi modelami!

Awatar użytkownika
SamboR

Post#10 » pn sie 20, 2018 9:57 pm

Idio też wspominał, że ma chętkę na Infi.
WarCor Infinity na Dolny Śląsk.
Chcesz nauczyć się grać w Infinity? Napisz PMkę.

Awatar użytkownika
Asar

Post#11 » wt sie 21, 2018 8:43 am

Proszę zapisuje się na turniej, bo potem nie wiadomo czy warto nastawiać się na turniej czy może lepiej zaplanować sobie coś innego na weekend.

Awatar użytkownika
Dark Daturazi

Post#12 » wt sie 21, 2018 3:26 pm

Skoro tak bardzo wszyscy są chętni /nie żeby mi to przeszkadzało/, to proszę - lecimy z ostatecznymi deklaracjami:
Ja - będę!

Awatar użytkownika
idio

Post#13 » wt sie 21, 2018 5:05 pm

Jest duże prawdopodbieństwo, że idio będzie, ale mama idia mówiła idiowi, że może odwiedzi w ten weekend idia we Wrocławiu, więc trzeba poczekać czy mama idia nie potwierdzi idiowi swojej obecności we Wrocławiu. Jeśli mama idia nie potwierdzi, to idio na turnieju będzie.
Obrazek
Jeśli chcesz poznać grę Wolsung SSG - napisz do mnie!

Awatar użytkownika
vanTroff

Post#14 » wt sie 21, 2018 9:20 pm

Będę na wakacjach :(

Awatar użytkownika
Pan i Władca

Post#15 » śr sie 22, 2018 1:09 pm

Niestety,

Ja odpadam - mam dyżur - nie chciał bym psuć komuś zabawy gdyby mnie wydzwoniono. Moge wpasc jako sparing parnter dla Sędziego jak będzie nieparzysta liczba osób.

P.
Gloria Victis !

Chętni do gry w OiM / WARZONE / BA / Lee / SW:Armada / TY / Battlegroup <3 -> PM

Awatar użytkownika
idio

Post#16 » pt sie 24, 2018 5:18 pm

Nie będzie mnie.
Obrazek
Jeśli chcesz poznać grę Wolsung SSG - napisz do mnie!

Wróć do „Turnieje i granie zorganizowane”