4 edycja

Czyli co w trawie piszczy
Awatar użytkownika
blackout_sys

4 edycja

Post#1 » czw gru 15, 2016 9:35 am

Mnie tam news zaskoczył. Pamiętam domysły, że TY jest takim pomostem między edycjami, ale nadal chopaki mnie zaskoczyli infem o 4 edycji w marcu.

Obrazek

Jeżeli dobrze zrozumiałem, to główny podręcznik skupia się na MIDzie. A dla posiadaczy 3 edycyjnego podręcznika niespodzianka. Po okazaniu książeczki w sklepie dostajemy naklejkę i dwie książeczki dla Early i Late za free! Z opisu wynika, że dzięki tym książeczką nasze Force Booki z Late i Early mają być kompatybilne z nową edycją.
Mam nadzieję, że w Polsce też ta akcja się odbędzie.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Garghgor

Re: 4 edycja

Post#2 » czw gru 22, 2016 2:49 pm

More News:
4ed zaczyna się tak naprawdę od resetu MIDA. Do EW i LW będą obecne książki tylko tak jak napisał blackout na zasadzie "konwertora" zasad specjalnych.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

deathwatch2020

Post#3 » czw lut 23, 2017 4:11 pm

Ma ktos moze jakies linki do przecieków z nowych zasad? Bo gadałem z kolega z dani i on gdzies widział jakies zdjecia podręcznika ale niestety nie pamięta gdzie i myslalem ze ktos z was by cos widział.

Krechafety

Post#4 » pt lut 24, 2017 10:23 am

Powiem tak - wiemy, ale nie powiemy, bo podpisaliśmy lojalki :)
Niemniej (jak już tysiąc razy wszędzie mówiono) jeśli chcesz poznać nowe zasady, poczytaj podręcznik do Team Yankee (różnice są bardzo małe między v4 a TY).

Awatar użytkownika
Mac

Post#6 » pt lut 24, 2017 5:10 pm

jak Wroclawiaki sie zapatruja na nowe Ed?
Zmieniace system czy kupujecie wiecej modeli?

Awatar użytkownika
Brzoza
Site Admin

Post#7 » pt lut 24, 2017 5:58 pm

Nie wiem po co chcesz kupować więcej modeli, spokojnie gra się na tym co było. EW i LW punkty się nie zmieniają, a na MW modeli mi ciągle wychodzi tyle samo co w 3ed.

Najwięcej płaczą Ci co podręczników nie widzieli i 4 edycję nie grali... proponuję poczekać i zobaczyć.
When you have secured the area, make sure the enemy knows it too.

Krechafety

Post#8 » pt lut 24, 2017 7:32 pm

Absolutnie potwierdzam to, co napisał Maciek i kupiłem więcej modeli :)
Teraz śmiało będę mógł grać każdą istotną dla tej gry nacją.

Awatar użytkownika
Mac

Post#9 » czw mar 09, 2017 10:30 pm

ktos chetny na gre w v4?

Adrian

Post#10 » pt mar 10, 2017 7:53 am

kiedy i gdzie?

Awatar użytkownika
BOLTER.pl

Post#11 » pt mar 10, 2017 3:39 pm

Od jutra (SOBOTA) dołączamy do ogólnoświatowej akcji wręczania update'u do Flames of War, które pozwolą wam przejść do 4-tej Edycji tej gry ;)

WARUNKI:

Ponieważ w pierwszej fali otrzymaliśmy ograniczoną ilość książeczek musimy wprowadzić pewne limity, które pozwolą nam na rozdysponowanie ich dla jak największej ilości osób.

KAŻDY UPDATE składa się z DWÓCH książek (jak w załączonym zdjęciu).

1. Odbiór tylko osobisty.
2. Jeden Update na osobę i tylko dla osoby odbierającej.
3. Musicie mieć ze sobą Rulebooka do 3 Ed. (Mini lub w wersji Standard).
4. Wbijamy do starego podręcznika naszą pieczątkę i stary podręcznik zostaje u was.
5. Możecie rezerwować (sklep@bolter.com.pl, messenger sklepowy na FB lub PW na Forum), ale odbiór musi nastąpić do końca następnego dnia w godzinach otwarcia sklepu. Po tym terminie książeczki trafią do następnej osoby.
6. Decyduje kolejność zgłoszeń.
7. Osoby, które się nie załapały będą obdarowane w kolejnej fali po tym jak dystrybutor nam ją zapewni ponownie.

Zapraszamy też na Launch Day (sobota godz. 16.00).
Podyskutujemy, pooglądamy nowe figurki i pogramy :)

ZAPRASZAMY

P.S. Będziemy ignorować zgłoszenia w komentarzach niżej 8-)

Obrazek

Awatar użytkownika
Garghgor

Post#12 » czw maja 04, 2017 8:46 am

Jak konwertować swoją rozpiskę z v3 do v4:

https://www.youtube.com/watch?v=T7Nyc5J ... e=youtu.be

Awatar użytkownika
blackout_sys

Post#13 » śr gru 19, 2018 8:58 am

Panowie, wyjaśnijcie mi - czy teraz książeczki w rodzaju Read Bear, Berlin czy Rising Sun są jeszcze używalne po konwersji z v3 na v4 czy to już wszystko poszło do koksowników nan bronksie i gdyby mi wpadło do głowy kiedyś w tę gierę zagrać, to trzeba nabyć całą makulaturę od nowa?

Awatar użytkownika
Raziel

Post#14 » śr gru 19, 2018 1:09 pm

Buuuuuhahaha Uuuuuułaaaa... ale się uśmiałem. Black, jesteś miszczem świata i okolic Przyjacielu. Ale, ale jeśli to żarcik, to bardzo Ci się udał ;)
Palić! Mordować! Gwałcić! Rabować!

Adrian

Post#15 » śr gru 19, 2018 4:50 pm

Midd jest nowy, Early i Late trzeba konwertować. Early ma być wydany jako jedna książka, podobnie jak Vietnam, Late ma być od nowa wydawany od połowy przyszłego roku, ale spodziewam się wyścigu zbrojeń. Ja trochę grałem na Berlinie i jest bardzo fajny.

Awatar użytkownika
Brzoza
Site Admin

Post#16 » czw gru 20, 2018 7:03 pm

blackout_sys pisze:Panowie, wyjaśnijcie mi - czy teraz książeczki w rodzaju Read Bear, Berlin czy Rising Sun są jeszcze używalne po konwersji z v3 na v4 czy to już wszystko poszło do koksowników nan bronksie i gdyby mi wpadło do głowy kiedyś w tę gierę zagrać, to trzeba nabyć całą makulaturę od nowa?

EW/LW jak najbardziej działa na starych książkach tylko trzeba sobie konwersję zasad poczytać. Jak przejdą na punktację v4 na LW/EW wystarczy prawdopodobnie kupić paczkę kart ze statystykami i nawet podręcznika nie potrzeba.
When you have secured the area, make sure the enemy knows it too.

Wróć do „Nowości”