4 edycja

Czyli co w trawie piszczy
Awatar użytkownika
blackout_sys

4 edycja

Post#1 » czw gru 15, 2016 9:35 am

Mnie tam news zaskoczył. Pamiętam domysły, że TY jest takim pomostem między edycjami, ale nadal chopaki mnie zaskoczyli infem o 4 edycji w marcu.

Obrazek

Jeżeli dobrze zrozumiałem, to główny podręcznik skupia się na MIDzie. A dla posiadaczy 3 edycyjnego podręcznika niespodzianka. Po okazaniu książeczki w sklepie dostajemy naklejkę i dwie książeczki dla Early i Late za free! Z opisu wynika, że dzięki tym książeczką nasze Force Booki z Late i Early mają być kompatybilne z nową edycją.
Mam nadzieję, że w Polsce też ta akcja się odbędzie.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Garghgor

Re: 4 edycja

Post#2 » czw gru 22, 2016 2:49 pm

More News:
4ed zaczyna się tak naprawdę od resetu MIDA. Do EW i LW będą obecne książki tylko tak jak napisał blackout na zasadzie "konwertora" zasad specjalnych.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

deathwatch2020

Post#3 » czw lut 23, 2017 4:11 pm

Ma ktos moze jakies linki do przecieków z nowych zasad? Bo gadałem z kolega z dani i on gdzies widział jakies zdjecia podręcznika ale niestety nie pamięta gdzie i myslalem ze ktos z was by cos widział.

Krechafety

Post#4 » pt lut 24, 2017 10:23 am

Powiem tak - wiemy, ale nie powiemy, bo podpisaliśmy lojalki :)
Niemniej (jak już tysiąc razy wszędzie mówiono) jeśli chcesz poznać nowe zasady, poczytaj podręcznik do Team Yankee (różnice są bardzo małe między v4 a TY).

Awatar użytkownika
Mac

Post#6 » pt lut 24, 2017 5:10 pm

jak Wroclawiaki sie zapatruja na nowe Ed?
Zmieniace system czy kupujecie wiecej modeli?

Awatar użytkownika
Brzoza
Site Admin

Post#7 » pt lut 24, 2017 5:58 pm

Nie wiem po co chcesz kupować więcej modeli, spokojnie gra się na tym co było. EW i LW punkty się nie zmieniają, a na MW modeli mi ciągle wychodzi tyle samo co w 3ed.

Najwięcej płaczą Ci co podręczników nie widzieli i 4 edycję nie grali... proponuję poczekać i zobaczyć.
When you have secured the area, make sure the enemy knows it too.

Krechafety

Post#8 » pt lut 24, 2017 7:32 pm

Absolutnie potwierdzam to, co napisał Maciek i kupiłem więcej modeli :)
Teraz śmiało będę mógł grać każdą istotną dla tej gry nacją.

Awatar użytkownika
Mac

Post#9 » czw mar 09, 2017 10:30 pm

ktos chetny na gre w v4?

Adrian

Post#10 » pt mar 10, 2017 7:53 am

kiedy i gdzie?

Awatar użytkownika
BOLTER.pl

Post#11 » pt mar 10, 2017 3:39 pm

Od jutra (SOBOTA) dołączamy do ogólnoświatowej akcji wręczania update'u do Flames of War, które pozwolą wam przejść do 4-tej Edycji tej gry ;)

WARUNKI:

Ponieważ w pierwszej fali otrzymaliśmy ograniczoną ilość książeczek musimy wprowadzić pewne limity, które pozwolą nam na rozdysponowanie ich dla jak największej ilości osób.

KAŻDY UPDATE składa się z DWÓCH książek (jak w załączonym zdjęciu).

1. Odbiór tylko osobisty.
2. Jeden Update na osobę i tylko dla osoby odbierającej.
3. Musicie mieć ze sobą Rulebooka do 3 Ed. (Mini lub w wersji Standard).
4. Wbijamy do starego podręcznika naszą pieczątkę i stary podręcznik zostaje u was.
5. Możecie rezerwować (sklep@bolter.com.pl, messenger sklepowy na FB lub PW na Forum), ale odbiór musi nastąpić do końca następnego dnia w godzinach otwarcia sklepu. Po tym terminie książeczki trafią do następnej osoby.
6. Decyduje kolejność zgłoszeń.
7. Osoby, które się nie załapały będą obdarowane w kolejnej fali po tym jak dystrybutor nam ją zapewni ponownie.

Zapraszamy też na Launch Day (sobota godz. 16.00).
Podyskutujemy, pooglądamy nowe figurki i pogramy :)

ZAPRASZAMY

P.S. Będziemy ignorować zgłoszenia w komentarzach niżej 8-)

Obrazek

Awatar użytkownika
Garghgor

Post#12 » czw maja 04, 2017 8:46 am

Jak konwertować swoją rozpiskę z v3 do v4:

https://www.youtube.com/watch?v=T7Nyc5J ... e=youtu.be

Wróć do „Nowości”