AoS nowości

Czyli co w trawie piszczy
Awatar użytkownika

Re: AoS nowości

Post#201 » ndz wrz 24, 2017 4:57 pm

W Gore, może mało, ale w Bloodbowla więcej raczej. Istnieje zatem szansa, że paru ludków skusi się na naparzanie po ryjkach w ruinach Shadespire. Jak szkiele masz zamiar nabyć, to co Ci szkodzi. :)
"Fani", którzy przez tydzień dywagowali nad tym, czy mag może przywalić firebalem z wnętrza zamkniętego pojazdu...

Raziel

Awatar użytkownika
Vespan

Post#202 » ndz wrz 24, 2017 7:21 pm

Raziel po prostu jest fizyczną formą takiego cichego głosu w naszych głowach, który podczas fascynacji pięknymi nowościami GW cichutko pyta "W sumie to na @#!* ci to?" ale potem jest zagłuszony przez drugi głos, który krzyczy "Fiiigurki!!!!!" i zaczyna się ślinić :)
Pokrzyw: [...] przypomniałem sobie że centki mają boltery na cyckach nie po to by im sutki zasłaniały, tylko do strzelania :)

lisu

Post#203 » pn wrz 25, 2017 12:29 pm

Ile to ma kosztować tak by the way? Jako urozmaicenie modeli armii a w bonusie gra w którą zagrasz 2-3 razy mogło by to zdać egzamin. Gorechosen dawało za 150-175 zł 4 fajne modele bochaterów czyli 40-50%. Tu mamy fajniejsze formy do battleline'ów czyli modele, które są mniej warte ale jest ich więcej. Jeśli cena była by podobna lub niższa to może to znaleźć kilku chętych. Modele reavers'ów są całkiem całkiem. Te dodatki ze szkieletami też nie powinny być drogie według mnie.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
jarv

Post#204 » wt paź 10, 2017 5:07 pm

Co do Shadespire - polecam przeczytać - jak dla mnie całkiem fajna analiza tej gry

Wróć do „Nowości”