AoS nowości

Czyli co w trawie piszczy
Awatar użytkownika

Re: AoS nowości

Post#201 » ndz wrz 24, 2017 4:57 pm

W Gore, może mało, ale w Bloodbowla więcej raczej. Istnieje zatem szansa, że paru ludków skusi się na naparzanie po ryjkach w ruinach Shadespire. Jak szkiele masz zamiar nabyć, to co Ci szkodzi. :)
These men are my bodyguards, their lives forfeit to the guarantee of my physical safety. Of their loyalty to me there shall be no question nor doubt. No other commander shall they have in battle nor in service. So it is decreed!

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
Vespan

Post#202 » ndz wrz 24, 2017 7:21 pm

Raziel po prostu jest fizyczną formą takiego cichego głosu w naszych głowach, który podczas fascynacji pięknymi nowościami GW cichutko pyta "W sumie to na @#!* ci to?" ale potem jest zagłuszony przez drugi głos, który krzyczy "Fiiigurki!!!!!" i zaczyna się ślinić :)
Pokrzyw: [...] przypomniałem sobie że centki mają boltery na cyckach nie po to by im sutki zasłaniały, tylko do strzelania :)

lisu

Post#203 » pn wrz 25, 2017 12:29 pm

Ile to ma kosztować tak by the way? Jako urozmaicenie modeli armii a w bonusie gra w którą zagrasz 2-3 razy mogło by to zdać egzamin. Gorechosen dawało za 150-175 zł 4 fajne modele bochaterów czyli 40-50%. Tu mamy fajniejsze formy do battleline'ów czyli modele, które są mniej warte ale jest ich więcej. Jeśli cena była by podobna lub niższa to może to znaleźć kilku chętych. Modele reavers'ów są całkiem całkiem. Te dodatki ze szkieletami też nie powinny być drogie według mnie.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
jarv

Post#204 » wt paź 10, 2017 5:07 pm

Co do Shadespire - polecam przeczytać - jak dla mnie całkiem fajna analiza tej gry

Awatar użytkownika

Post#205 » wt paź 17, 2017 10:15 pm

These men are my bodyguards, their lives forfeit to the guarantee of my physical safety. Of their loyalty to me there shall be no question nor doubt. No other commander shall they have in battle nor in service. So it is decreed!

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
Raziel

Post#206 » wt paź 17, 2017 10:50 pm

Byłoby dziwne o tyle, że te aktualne są naprawdę zajebiste.
Ostatnio zmieniony wt paź 17, 2017 11:10 pm przez Raziel, łącznie zmieniany 1 raz.
Palić! Mordować! Gwałcić! Rabować!

Awatar użytkownika
cavalierdejeux

Post#207 » wt paź 17, 2017 11:06 pm

Pewnie przepakowują jakoś i tyle :P
Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
2017... "Obyś żył w ciekawych czasach... tfu... tfu... na psa urok" :twisted:

Awatar użytkownika
Szary

Post#208 » czw paź 19, 2017 6:43 am

Może zrobią pudełko 20 xD
"The stars change.
The skies burn.
The war remains the same."
~ Takatakk, Skink Starpriest

Awatar użytkownika

Post#209 » czw paź 19, 2017 10:41 pm

Obrazek

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika

Post#210 » ndz paź 22, 2017 7:54 pm

W przyszłym tygodniu pre order pierwszych dodatków do shadespire:

https://www.warhammer-community.com/201 ... hadespire/

Jest też info o dodatkowych nagrodach, które mają być dostępne dla sklepów.

Obrazek

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
xyxel

Post#211 » ndz paź 29, 2017 8:19 pm

Grałem w Shadespire już z dziesięć razy (z Avatarem, Artoisem i innymi osobami) i graj jest dobra, dynamiczna.
Każda bitwa rozwija się inaczej (losowane misje, losowane power cardy, losowe wyniki kostek),
jest sporo niuansów taktycznych i kombinowania i to w zwykłym najprostszym wariancie, bez misji specjalnych.
Stormcastami gra się chyba nieco łatwiej niż Khorniażami ale za to satysfakcja większa z wygrania nimi.

Podziękowania dla Basiora, bo dzięki niemu mogłem zagrać pomalowanymi modelami Boltera.
Czekam na moją bandę Grobowej Straży i mogę grać w jakieś turnieje albo ligi :)
Obrazek

Awatar użytkownika

Post#212 » ndz paź 29, 2017 8:46 pm

O tak, nad turniejem można się zastanowić :).

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
cavalierdejeux

Post#213 » ndz paź 29, 2017 10:41 pm

Avatarofhope pisze:O tak, nad turniejem można się zastanowić :).

Raczej liga/kampania od stycznia, a od listopada Dzień z Shadespire w środy :)
Turniej może będą, ale raczej nie w tym roku ;)

Awatar użytkownika

Re: RE: Re: AoS nowości

Post#214 » ndz paź 29, 2017 11:43 pm

cavalierdejeux pisze:
Avatarofhope pisze:O tak, nad turniejem można się zastanowić :).

Raczej liga/kampania od stycznia, a od listopada Dzień z Shadespire w środy :)
Turniej może będą, ale raczej nie w tym roku ;)
Dobre i to :-)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
xyxel

Post#215 » pn paź 30, 2017 8:20 am

Do ligi Shadespire widziałem w pudełku Boltera duży plakat - rooster do zapisywania graczy i punktacji markerem. Jak się znajdzie dla niego miejsce do powieszenia to można zapisywać. Nie zdążyłem tylko doczytać czy na ilość bitew, zwycięstw, punktów czy trupów :)

Awatar użytkownika
cavalierdejeux

Post#216 » pn paź 30, 2017 11:25 am

xyxel pisze:Jak się znajdzie dla niego miejsce do powieszenia to można zapisywać.

Xyxel... jednak poczekamy na oficjalny suport z GW przeznaczony na ligę, a nie tylko plakat do zapisywania kto z kim gra czy coś tam :P
Tak jak napisałem liga rusza od stycznia raczej (o ile GW nie przyspieszy czegoś) ;)

Awatar użytkownika

Post#217 » sob lis 04, 2017 12:18 am

Obrazek

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
xyxel

Post#218 » sob lis 04, 2017 1:30 am

Klasyczna zbroja dla kobiet w realiach fantasy. Darkoath Warqueen. Żona Darkoath Chieftain-a z Silver Tower. :D
Imo za mało wkurzona, trzeba jej złe brwi domalować i zbrukać krwią wrogów. Ciekawym reszt tej warbandy do Shadespire.
Obrazek

Awatar użytkownika
Raziel

Post#219 » sob lis 04, 2017 2:25 am

Xyxel napisał:
Klasyczna zbroja dla kobiet w realiach fantasy.

Nie marudź, ma tarczę.

Awatar użytkownika
xyxel

Post#220 » sob lis 04, 2017 5:54 pm

Banda skavenów do Shadespire. Pewnie będą szybkie i zdradliwe : )
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
xyxel

Post#221 » pn lis 27, 2017 8:31 pm

W końcu coś dla Death (styczeń 2018).
Obrazek
Obrazek
Myślicie, że to będzie tylko podfrakcja "Malign Portents" czy jakaś kampania z nimi przy okazji?
Update do całego Death raczej to nie będzie

Awatar użytkownika
Vespan

Post#222 » pn lis 27, 2017 9:05 pm

A ja wciąż czekam na "coś do destruction". Coś te nasze sojusze są mocno zapomniane przez GW :(
Pokrzyw: [...] przypomniałem sobie że centki mają boltery na cyckach nie po to by im sutki zasłaniały, tylko do strzelania :)

Awatar użytkownika
Szary

Post#223 » pn lis 27, 2017 9:41 pm

Death jest zapowiedziany na 2018 w jakiej formie to jeszcze nikt nie wie
Bohater z obrazka powyżej to zapowiadana seria bohaterów dla każdego z GA
"The stars change.
The skies burn.

Awatar użytkownika
xyxel

Post#224 » czw gru 14, 2017 7:25 pm

Nie będzie drużyny z Xeną do Shadespire ale za to będzie to kampania z Death do AoS.
Hmm jak te figurki będą dostępne? Box bohaterów czy jako samodzielne blistery z jednym modelem?
Obrazek

Awatar użytkownika
Szary

Post#225 » czw gru 14, 2017 9:44 pm

"The stars change.
The skies burn.

Awatar użytkownika

Post#226 » pn gru 25, 2017 10:37 am

Po prostu piękne nowe modele Nurgla. Blight tree i GUO są śliczne.

https://m.youtube.com/watch?feature=you ... PmbsRqlyng

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
Raziel

Post#227 » pn gru 25, 2017 11:25 am

Nom, ale cała reszta tego...teledysku...żałosna.

Awatar użytkownika
xyxel

Post#228 » pn gru 25, 2017 12:54 pm

Niewiele widać przez te święta w tle. Heraldzi są nieźle pokręceni :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika

Post#229 » pn gru 25, 2017 2:11 pm

Mnie najbardziej zaskoczyło drzewo. Ciekaw jestem czy to jakiś specjalny element terenu będzie.

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
xyxel

Post#230 » śr gru 27, 2017 10:38 am

Nowy GUO. Za bardzo zielony imo mógłby być bardziej "cielisty" ale to kwestia malowania a nie modelu : )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
xyxel

Post#231 » śr gru 27, 2017 9:50 pm

Małe to "drzewo". Może to będzie specjalny teren dla Nurglowej armii? ( za 0 punktów? tak jak leśnych-uchatych?)
Obrazek
Obrazek

Tak, nurglowe modele są wydane z humorem. Np. granie na kobzie z żołądka. :)
Obrazek
Nick Jagger
Obrazek

Awatar użytkownika

Post#232 » śr gru 27, 2017 10:16 pm

He he. Ten śpiewający nurgling :)

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
Vespan

Post#233 » czw gru 28, 2017 5:27 pm

Demony Nurgla to zdecydowanie największe słodziaki w świecie Warhammera.

Awatar użytkownika
Raziel

Post#234 » pt gru 29, 2017 5:09 pm

Ślimaki słodziaki i inne pokraki :D
... i choć dzisiejszy dizajn nowych modeli jest aż nazbyt cukierkowy, to jednak od zarania dziejów, Nurgl był kojarzony jako pocieszny wujcio/papcio, rozdający podarunki swym ukochanym wyznawcom (mutacje wszelkiej, zielonkawej maści).
Ogólnie jednak niepokoi mnie kierunek, w którym zmierza GW z tą bądź co bądź najohydniejszą częścią swojego uniwersum.

Awatar użytkownika
xyxel

Post#235 » pt gru 29, 2017 5:12 pm

Komiksowe kolory malowania myślę, że GW robi żeby pokazać wszystkie detale tych nowych modeli.
Jak pomaluje się je odpowiednio mrocznie, krwiście, śluzowato i gnilnie to wyjdą imo bardzo dobrze.

Ten trójząb jest fajny (znowu klimaty morskie, typu macki co u Nurgla jest nieco dziwne).
Obrazek

Awatar użytkownika

Post#236 » pt gru 29, 2017 7:29 pm

Mufy mają inne gęby niż te, na których latają plaqueberersi. Co do trójzębów, mnie cieszy, że odstępują nieco od takiego klasik fantazy, na rzecz nieco egzotycznych klimatów. Liczę na nawiedzone statki undeadów w styczniu/lutym.

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika

Post#237 » sob gru 30, 2017 5:40 pm

Obrazek

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
Vespan

Post#238 » sob gru 30, 2017 7:03 pm

Piękne. Naprawdę mi się podobają. Na szczęście mój portfel jest bezpieczny, dopóki nie pojawi się jakaś fajna nowość do destruction (a patrząc na bieżące tendencje wydawnicze nie spodziewam się tego ani w bliskiej, ani dalekiej przyszłości :P).

Awatar użytkownika
xyxel

Post#239 » sob gru 30, 2017 9:27 pm

Nurglowe drzewo jest "terenem" (trochę liczyłem na powoli pełznący koszmar pożerający co mu wlezie pod macki :))
Obrazek

Awatar użytkownika
Szary

Post#240 » sob gru 30, 2017 11:42 pm

Vespan pisze:Piękne. Naprawdę mi się podobają. Na szczęście mój portfel jest bezpieczny, dopóki nie pojawi się jakaś fajna nowość do destruction (a patrząc na bieżące tendencje wydawnicze nie spodziewam się tego ani w bliskiej, ani dalekiej przyszłości :P).

Ja tego goblino grzyba kupuję choćby dla samego malowania bo model jest cudowny :D

Obrazek
"The stars change.
The skies burn.

Awatar użytkownika
Vespan

Post#241 » ndz gru 31, 2017 12:25 am

Woooooo nie wierzę! A już myślałem, że święta się skończyły!

Edit: Eh, to tylko jakiś bohater do skirmisha... a już myślałem że zapowiedź czegoś nowego dla goblinów.

Awatar użytkownika

Post#242 » pn sty 01, 2018 6:31 pm

Pierwszy ( z wielu) nowy model do stormcastów w tym roku ;).

Obrazek

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
xyxel

Post#243 » pn sty 01, 2018 9:52 pm

GW nie wytrzymało nawet jednego dnia w nowym roku bez wydania sztormcasta.
Ten jakiś nietypowy, bez hełmu i gołymi ramionami. Pewnie dlatego że mason ;)

Awatar użytkownika
Que

Post#244 » pn sty 01, 2018 10:45 pm

Edit: Eh, to tylko jakiś bohater do skirmisha... a już myślałem że zapowiedź czegoś nowego dla goblinów.

Z tego co wiem, to po prostu nowy bohater do AoS, wychodzi tylko w ramach Malign Portens (jeszcze nie wiemy do końca, co to jest)

Awatar użytkownika
xyxel

Post#245 » czw sty 04, 2018 4:50 pm

Dalej nie wiem co to będzie. Malign Portents to na razie ani nie kampania, ani nie nowe zasady dla frakcji.
Jest kilku bohaterów (widać w formie graficznej miejsce na kolejnych do wstawienia) jedno opowiadanie i zapowiedź kolejnych, opisy krain (kraina Death dostała mapę) i linia czasowa wydarzeń (bardzo ogólna).
To chyba taki wstęp do rozbudowy backgroundu świata AoS (stary Warhammer miał przebogate zaplecze dla świata i ras) i przy okazji będą wydawane modele, zapewne starter boxy dla nowych potencjalnych klientów, może kampania na koniec akcji.

To mnie zaciekawiło na koniec filmiku. Piramida Nagasha w odbudowie? Ciurkiem spływają dusze do jej scalenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Raziel

Post#246 » czw sty 04, 2018 4:53 pm

Nie zapominajcie, że bogowie Chaosu wzięli pod skrzydła protekcji/niewoli Settrę, może i On się pojawi, jakoś...

Awatar użytkownika
xyxel

Post#247 » sob sty 06, 2018 8:40 pm

Będzie nowy Battletome dla Death-a. :D
"... four new Allegiances within Death – the Grand Host of Nagash, Legion of Shadows, Legion of Sacrament and Legion of Blood. You’ll also find rules for the Soulblight vampires."
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika

Post#248 » sob sty 06, 2018 8:52 pm

Klimatyczna okładka. Mam nadzieję, że wydadzą również parę fajnych modeli dla wampirów (nowi, plastikowi blood knights byliby super).

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika

Post#249 » ndz sty 07, 2018 8:54 pm

Z battle reporta w najnowszym WD wynika, że Nurgle będzie mógł sadzić drzewa (więcej drzew) nawet bez ślimaka, wykorzystując Contagion Points, gromadzone podczas bitwy.

GUO jest czarodziejem i może walnąć 1 czar w turze. Rotigus rzuca dwa.

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
Vespan

Post#250 » ndz sty 07, 2018 10:57 pm

a.k.a. Wielki Nieczysty :)

Wróć do „Nowości”