Start Collecting

Czyli co w trawie piszczy
Awatar użytkownika
blackout_sys

Start Collecting

Post#1 » śr lip 20, 2016 11:10 am

Powiem wam, że odkąd pokazały się oficjalne punkty, GW się aktywnie interesuje grą i wychodzą super opłacalne zestawy Start Collecting, to po początkowym shitstormie ludzie zaczynają się bardzo interesować Sigmarem. Ba! Widzę ogłoszenia ludzi zamieniających modele 40-stkowe na modele do Sigmara!

W każdym razie niedługo pokażą się nowe zestawy. W tym ciekawy zestaw dla Ironjawz, który pozwala na zakup ichnich świńskich jeźdźców - umówmy się, że raczej nikt za nich nie da 240, a tutaj za 250 mamy świnie, black orców i śpiewaka.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Vespan

Re: Start Collecting

Post#2 » śr lip 20, 2016 12:04 pm

Woooowww. Nie wiem jak inne zestawy, ale ten do Ironjawsów jest faktycznie mega opłącalny. Jak poczekam trochę, to może też wyjdze do nowych bonesplittersów :)
Pokrzyw: [...] przypomniałem sobie że centki mają boltery na cyckach nie po to by im sutki zasłaniały, tylko do strzelania :)

Awatar użytkownika

Post#3 » śr lip 20, 2016 12:55 pm

To prawda, te nowe zestawy sa świetne. Khornowy biorę jak tylko się pojawi a w planach mam jeszcze drzewa.
These men are my bodyguards, their lives forfeit to the guarantee of my physical safety. Of their loyalty to me there shall be no question nor doubt. No other commander shall they have in battle nor in service. So it is decreed!

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
xyxel

Post#4 » śr lip 20, 2016 1:46 pm

Niezłe te zestawy, cenowo też. Czekam na zestaw do Tomb Kings ;) i do Damons of Tzeentch.

Awatar użytkownika
blackout_sys

Post#5 » śr lip 20, 2016 1:59 pm

Proszę bardzo, jest i zestaw do Tombs Kings - jedyny na jaki możesz liczyć :D i jednocześnie o wiele bardziej opłacalny
KLIK!
Obrazek

Awatar użytkownika
Pan i Władca

Post#6 » śr lip 20, 2016 3:40 pm

Tez macie wrazenie, ze GW zachowuje sie jak jakas nowa firma, probujaca wbic sie na rynek? Od jakiegos czasu nie moge uwierzyc w ich trafna polityke.

Ja mam zamiar kupic jeden z zestawow. Rowniez poczekam na savage orki, chcialem vampiry ale duzy potworek mi sie wizualnie nie podoba:(

P.
Gloria Victis !

Wróć do „Nowości”