Propozycje na pażdziernik!

Daty turniejów i umawianie się na wyjazdy

W co gramy?

TURNIEJ Z UŻYCIEM KART OPEN WAR!
4
50%
WIELKA BITWA Z UŻYCIEM ZASAD COALITION OF DEATH!
1
13%
TURNIEJ ZE SCENARIUSZAMI PITCHED BATTLE GH2017!
3
38%
Coś innego...
0
Brak głosów

Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Jack_Felix

Propozycje na pażdziernik!

Post#1 » ndz wrz 10, 2017 7:46 pm

Obrazek

Czas zmian nastał. Setki nowych sposobów na grę, bardziej zbalansowane armie, zasady przymierzy mnożące się na prawo i lewo - wszystko to nadeszło wraz z nowym General's Hanbook'iem. W związku z tym chciałem Was zapytać, w co chcielibyście zagrać w następnym miesiącu? ;)

Propozycje są trzy i wszystkie wydają się całkiem atrakcyjne :D :

TURNIEJ Z UŻYCIEM KART OPEN WAR!

- zbalansowane granie w zupełnie nieprzewidywalnej formie!
- losowanie 1 z 12 objectivów (celów gry)!
- losowanie 1 z 12 deploymentów (rozstawienień)!
- losowanie 1 z 12 twistów (specjalnych zasad bitwy)!
- 1728 kombinacji!

Posiadanie kart Open War nie jest wymagane, gdyż do rozegrania turnieju w powyższy sposób wystarczy jedna talia. Jeśli jednak gracze będą mieli co najmniej jedną talię na stół, obaj będą mogli wzmocnić swoją armię 1 z 6 dodatkowych umiejętności kart RUSE ;)

WIELKA BITWA Z UŻYCIEM ZASAD COALITION OF DEATH Z GH2017!

- bardzo ciekawy i przedewszystkim sprawny sposób rozgrywania wielkich bitew!
- gracze zostają podzieleni na dwie wielkie koalicje toczące batalię na dwóch połączonych ze sobą stołach!
- FINEST HOUR, czyli kilka zasad o tym, jak generał pod dowództwem Warlorda może wzmocnić swoją koalicję!
- DIVINE INTERVENTION, czyli kilka zasad o tym, jak sami bogowie mogą wspomóc swoją koalicję! :D
- BALEFUL REALMGATE na środku każdego stołu, czyli o tym, jak nawet najwolniejsza armia może wesprzeć sojusznika na drugim krańcu pola bitwy!
- i parę innych atrakcji, takich jak losowanie dla każdego generała 1 z 6 ruse :D

TURNIEJ ZE SCENARIUSZAMI PITCHED BATTLE GH2017!

- możliwość poznania turniejowych scenariuszy z nowego General's Handbook'a!
- zrównoważony bój w warunkach skonstruowanych dla bitew punktowych!

W przypadku wszystkich propozycji przewidywana wartość punktowa na armię każdego gracza to 1000 pkt rozdysponowanych zgodnie z zasadami MATCHED PLAY (tak by każdy zainteresowany był w stanie coś przynieść), z tym wyjątkiem, że w przypadku rozgrywania WIELKIEJ BITWY minimum jednotek batteline będzie wynosiło 0 ;)

Coś innego...

Po wybraniu tej opcji swoją propozycję proszę zamieścić w komentarzach poniżej :)

W przypadku, gdy BOLTER będzie miał już określoną datę kolenego spotkania, prosiłbym o umieszczenie jej w tym wątku ;)
Ostatnio zmieniony czw wrz 14, 2017 8:15 pm przez Jack_Felix, łącznie zmieniany 8 razy.

Awatar użytkownika

Re: Propozycje na pażdziernik!

Post#2 » ndz wrz 10, 2017 8:01 pm

Miks przy użyciu open war cards, wydaje się być interesujący bardzo. Głosuję za nim. Pytanie czy inicjatywę zostawiamy jak jest, czy robimy tak jak w czterdziestce?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
These men are my bodyguards, their lives forfeit to the guarantee of my physical safety. Of their loyalty to me there shall be no question nor doubt. No other commander shall they have in battle nor in service. So it is decreed!

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
Jack_Felix

Post#3 » ndz wrz 10, 2017 8:09 pm

Ja bym został mimo wszystko przy losowej inicjatywie, to cała podstawa Sigmara ;) I można mimo wszystko wygrać bitwę nawet, jak się przegrało każdy rzut o inicjatywę, true story :D Niemniej mogę zrobić na to ankietę w regulaminie wydarzenia, jak już takowe wydarzenie wybierzemy ;)

Awatar użytkownika
Vespan

Post#4 » ndz wrz 10, 2017 10:58 pm

W październiku prawdopodobnie w końcu będę miał czas na granie, więc się wypowiem:

Format: megabitwa albo turniej na duże punkty. Karty chętnie przetestuję.
Inicjatywa: grajmy normalnie wg zasad Sigmara.
Pokrzyw: [...] przypomniałem sobie że centki mają boltery na cyckach nie po to by im sutki zasłaniały, tylko do strzelania :)

Awatar użytkownika

Post#5 » pn wrz 11, 2017 8:55 am

A może jakieś mniejsze punkty? Widziałem wczoraj batrepka na beasts of war, na 750 pkt. Wyglądało uroczo :-)

These men are my bodyguards, their lives forfeit to the guarantee of my physical safety. Of their loyalty to me there shall be no question nor doubt. No other commander shall they have in battle nor in service. So it is decreed!

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
xyxel

Post#6 » pn wrz 11, 2017 8:56 am

Czy te karty Open Play to podobne rozwiązanie do 40k? Nowa misja co turę czy główna misja i specjalne zadania ustalane na początku bitwy?

No i obiektywnie - czy te karty Open Play waszym zdaniem poprawiają szanse słabszych armii (mam zamiar odkurzyć Warriors of Chaos) czy silne armie będą mogły się jeszcze bardziej nimi podpakować?

Awatar użytkownika
Jack_Felix

Post#7 » pn wrz 11, 2017 9:21 am

xyxel pisze:Czy te karty Open Play to podobne rozwiązanie do 40k? Nowa misja co turę czy główna misja i specjalne zadania ustalane na początku bitwy?

No i obiektywnie - czy te karty Open Play waszym zdaniem poprawiają szanse słabszych armii (mam zamiar odkurzyć Warriors of Chaos) czy silne armie będą mogły się jeszcze bardziej nimi podpakować?

Karty Open War do Sigmara tworzą unikalny scenariusz przed rozpoczęciem gry. Losowany cel, rozstawienie i zasada specjalna obowiązują przez całą bitwę. Czy poprawia to szanse słabszych armii? Ciężko mi powiedzieć. Siła armii raczej wypada tak samo jak w typowych scenariuszach do Matched Play, no, chyba że trafi się armią zasięgową na zasadę specjalną, która ogranicza zasięg ataków dystansowych i czarów, itd. :D Z pewnością karty Open War wymagają większego dostosowywania się do warunków bitwy i bardziej elastycznego myślenia ;)

Awatar użytkownika

Post#8 » pn wrz 11, 2017 12:55 pm

Na YT są filmiki, na których prezentowane są treści wszystkich kart. Moim zdaniem nie chwieją one balansem.

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
xyxel

Post#9 » pn wrz 11, 2017 10:32 pm

Te 1000 punktów gramy na małych stołach? (mam nadzieję z uwagi na armie mające teleporty :P)
Na Alliantów będzie 200 punktów zgodnie z GH2017?

Awatar użytkownika
Jack_Felix

Post#10 » pn wrz 11, 2017 10:36 pm

xyxel pisze:Te 1000 punktów gramy na małych stołach? (mam nadzieję z uwagi na armie mające teleporty :P)
Na Alliantów będzie 200 punktów zgodnie z GH2017?

Wszystko tak jak w GH2017, czyli tak, małe stoły i 200 punktów na alliance na 1000 pkt ;-)

Awatar użytkownika
Vespan

Post#11 » wt wrz 12, 2017 1:20 pm

-Słuchajcie chłopaki, był tu taki duży goblin i powiedział, że ma być Wielkie Łaaaaa!
-I co to niby miało by znaczyć? Coś go bolało?
-Nie... wtedy to by chyba powiedział AaaŁaaaa. Chyba chcą żebyśmy poszli z nimi na wojnę. A że gobliny to prymitywne istoty, to nie umieją się jasno wyrażać. Może się z nimi zabierzemy? Zjadłbym sobie takiego człowieka albo elfa.
-Słuchaj Eustachy, skoro to był goblin, to jak duże może być to jego Łaaaa? Najwyżej umiarkowane. A ja też nie po to studiowałem gospodarkę rzeczną i rybołówstwo, żeby z goblinami na wojenki latać. Źle ci tu na naszych moczarach?
-Źle może nie, ale jak te tępe kurduple nie dadzą sobie bez nas rady, to ludzcy i elfi grasanci na pewno w końcu przyjdą na nasze moczary nie wiadomo po co. Zawsze tak robią. Guza szukają, ryby płoszą, sugeruję w tym wypadku działania prewencyjne.
-No dobra panowie, idziemy. Tylko pamiętajcie o nieobecnym spojrzeniu i tępym wyrazie twarzy. Po co psuć stereotyp. Jeszcze by zaczęły gobliny przychodzić, o jakieś rady pytać, głowę zawracać.

Obrazek
Pokrzyw: [...] przypomniałem sobie że centki mają boltery na cyckach nie po to by im sutki zasłaniały, tylko do strzelania :)

Awatar użytkownika
xyxel

Post#12 » wt wrz 12, 2017 1:40 pm

Uuu niezłe te głodne trolle. Mętna woda na podstawkach b. fajna.

Awatar użytkownika
xyxel

Post#13 » wt wrz 12, 2017 10:29 pm

Dobra mam te karty i z tego co widzę jest ciekawie ALE żeby nie zniechęcać do udziału w turnieju tych, którzy tych kart nie mają, nie zamierzają mieć lub nie są na razie do nich przekonani proponuję aby iż używanie było opcjonalne.

Propozycja:
A1. jeśli wylosowana para graczy ma karty to może ich użyć do losowania mapy, misji, itd.
A2. jeśli jedna z osób w wylosowanej parze ma karty mogą ich użyć wspólnie (musi być zgoda obu stron)
A3. jeśli wylosowana para nie ma kart to może grać na zwykłe misje z GH2017 lub może pożyczyć od innych

B. *Bonus* Można z jednej tali (mam) rozlosować nawet 12 stołów i każdy będzie miał inną mapę, misję, fabułę !

Działanie kart Open Play (5 talii w środku po 6-12 kart, losujemy po jednej przed grą) jest dość zróżnicowane w zależności od wybranego typu gry (str. 11 GH2017) ale podstawowa charakterystyka to ;

1. Mapa rozstawienia
- 12 różnych deploymentów, czasem niesymetrycznych, czasem z podziałem stref na kilka lub jedną w środku
2. Cel misji
-12 różnych w tym kilka typowych znanych wam z GH oraz np. wyżynka (zabij przeciwnikowi więcej), relikt który można podnosić i z nim uciekać, spal przeciwnikowi trzy cele w jego deploymencie :D, zabij przeciwnikowi posłańca (wybrany model, może być trudne na hordach albo teleportach), zabij przeciwnikowi więcej monsterów i bohaterów
3. Tło dla pola bitwy
- 12 różnych np. noc (zasięg czarów i strzelania ograniczony do 12", zwiększa się co turę na 4+ o +6", +12", +18"), storm of magic (łatwiejsze czarowanie ale i miscasty na dublach), opady deszczu (-1 do shootingu, -1 do biegu i szarż), leczenie, ranienie, podział armii na przybywające kontyngenty, Grudge Match (brak battleschocków), +1 Atak dla wszystkich, itp.
4. Podstęp (dostaje gracz z mniejszą ilością woundów/punktów, gracz z dołu rankingu - ciekawe)
- 6 różnych np. posiłki (wraca jeden z twoich zabitych oddziałów - wow!), outflank, brak battleschocków do póki żyje Generał, +1 do ranienia dla twojej armii jeśli zginie twój generał (revenge!), podpalanie wybranego terenu
5. Nagła Śmierć (automatyczne zwycięstwo przy wykonaniu dla gracza z 2x mniejszą armią, więc dla tych którzy przyjdą z 500 punktami na turniej 1000 :D)
- 6 różnych np. zabij połowę modeli armii przeciwnika, zabij bohatera lub monstera z największą ilością Woundów, przeżyj przynajmniej 1 modelem do końca gry, brak wroga w twoim terytorium od 3 tury

lisu

Post#14 » śr wrz 13, 2017 11:25 am

Ja nie wiem jeszcze czy dam radę a jak przyjdę to na kwadratach xD kwadraty bardzo pasują do kształtu kart, głosuję zatem na karty open war :-)

Karty kosztują chyba z 50 zł.. nie przesadzajmy więc. Ludzie mogą je nawet kupić jako wejściówkę przecież :-) a z recenzji widzę, że bardzo urozmaicają grę więc wątpię aby ktoś kompletnie nie miał zamiaru ich mieć. Co najmniej jedna sztuka na parę zakładam, że da radę aby było.

Awatar użytkownika
grucha

Post#15 » czw wrz 14, 2017 8:23 am

Przede wszystkim jestem nowy w towarzystwie, więc: cześć wszystkim!

Chętnie wezmę udział w dowolnym graniu (ponieważ zaczynam zabawę z AoS'em im mniejszy stopień komplikacji tym lepiej).

Wybrałem opcję "Inne", aczkolwiek jakby co stać mnie na wydanie 50zł na OpenWarCards.

Najchętniej zagrałbym w formacie standardowym (pitched battle) na 1000 punktów, aczkolwiek mogę się wystawić do 2000.

Awatar użytkownika
xyxel

Post#16 » czw wrz 14, 2017 8:29 am

Witamy! Czym grasz? Nurgle armia ? :)
1000 punktów to bardzo fajny format bo można zagrać więcej niż 3 bitwy i poznać przy tym specjalności innych armii.

Awatar użytkownika
grucha

Post#17 » czw wrz 14, 2017 8:48 am

Gram śmiertelnymi dziećmi dziadka Nurgla :)

Na 1000 wystawiłbym coś w stylu:
Harbringer of Decay (general)
30 x chaos warriors
2 x 5 putrid blightkings

Na 2000:
Harbringer of Decay (general) - 140
Sayl - 120
Bloab Rotspawned - 240
28 x chaos warriors - 480
20 x putrid blightkings - 600
2 x 10 marauders - 120
2 x gorebeast chariots - 200
Plaguetouched warband - 100

Dorzucę jeszcze moją ślicznie odrażająca konwersje harbringera:
Załączniki
2.jpg
2.jpg (51.54 KiB) Przejrzano 2438 razy
1.jpg
1.jpg (49.38 KiB) Przejrzano 2438 razy

lisu

Post#18 » czw wrz 14, 2017 10:12 am

Piękne plugastwo :-P

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika

Post#19 » czw wrz 14, 2017 10:31 am

No. Fajny :-)

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
grucha

Post#20 » czw wrz 14, 2017 10:51 am

Tenk ju, tenk ju!

A może jakieś granie w parach? Dwa razy po tysiąc na parę - też grałoby się dwa razy szybciej i dałoby się rozegrać wincyj meczy...

lisu

Post#21 » czw wrz 14, 2017 1:01 pm

Parówa brzmi dobrze

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
grucha

Post#22 » czw wrz 14, 2017 2:19 pm

Trochę poza tematem - wiem, że każdy uczestnik jest zobowiązany wydać w Bolterze trochę miedziaków. Nie byłoby lepiej gdybyśmy zebrali te grosiki i zasponsorowali zwycięzcy turnieju coś większego?

Awatar użytkownika
Vespan

Post#23 » czw wrz 14, 2017 2:49 pm

grucha pisze:Trochę poza tematem - wiem, że każdy uczestnik jest zobowiązany wydać w Bolterze trochę miedziaków. Nie byłoby lepiej gdybyśmy zebrali te grosiki i zasponsorowali zwycięzcy turnieju coś większego?

Ha, panie! Poruszyłeś pan temat rzekę :) Wszelkie pomysły i negocjacje należy prowadzić ze sklepem Bolter, który normalnie nie jest czynny w weekendy i otwierają go jak są turnieje. Zatem muszą mieć z czego zapłacić osobie która tego dnia będzie dla nas w sklepie itp.

Awatar użytkownika

Post#24 » czw wrz 14, 2017 3:01 pm

Tu pojawia się problem bo gdy często wygrywać będzie jedna osoba to pozostałym będzie przykro. Poza tym taka nagroda wprowadza większą spinkę pośladów.

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
grucha

Post#25 » czw wrz 14, 2017 3:10 pm

@Vespan :
Bolter dostanie tyle co zwykle, tylko po prostu od jednej osoby (zamiast 10 osób miałoby kupować po 20zł, jedna kupi za 200zł ze zrzutki).

@Avatarofhope:
20zł to jak dla mnie kwota symboliczna. Nawet nie wiem co można za tyle kupić w sklepie. Farbkę, snickersa i fantę?
Nie wiem jak to u Was wygląda, bo nigdy z Wami nie grałem, ale jeśli macie swojego "czempiona" prawdopodobnie dałoby się to rozwiązać urozmaicając rozgrywkę.
Ja tam lubię odrobinę emocji, może dlatego, że od czasu do czasu pyknę ze znajomymi z pracy w texas holdema

Awatar użytkownika
blackout_sys

Post#26 » czw wrz 14, 2017 3:25 pm

Poza rozluźnianiem pośladów, ma to inny aspekt. A przynajmniej miało - dawno na turnieju żadnym nie byłem i nie wiem czy nadal ta polityka funkcjonuje.

W każdym razie w ramach turnieju uczestnicy musieli wydać MINIMUM 20 zł, ale mogli więcej i na zakupy produktów związanych z turniejem dostawali apetyczną zniżkę. Ja tam z tego korzystałem i bywało, że turniej kosztował mnie ponad stówkę. Biorąc pod uwagę, że zwykle wygrywam nagrody pocieszenia za ostatnie miejsce, dla mnie był to o wiele lepszy deal, bo się i wybawiłem i nagrodę dostałem w postaci kolejnych figur ze zniżką. Wydaje mi się, że już zbyt wiele osób przyzwyczaiło się do tego stanu i rzeki kijem nie zawrócisz.

Awatar użytkownika
grucha

Post#27 » czw wrz 14, 2017 3:39 pm

Jak dla mnie tak też jest ok...

...chociaż te 200zł można byłoby porozdzielać na 2 pierwsze miejsca + jednego szczęściarza wylosowanego w loterii kostkowej...

...A tak na serio - może i rzeczywiście lepiej zostawić to jak jest, skoro tak gra się wam luźniej :)

Awatar użytkownika
Jack_Felix

Post#28 » czw wrz 14, 2017 5:39 pm

grucha pisze:Trochę poza tematem - wiem, że każdy uczestnik jest zobowiązany wydać w Bolterze trochę miedziaków. Nie byłoby lepiej gdybyśmy zebrali te grosiki i zasponsorowali zwycięzcy turnieju coś większego?

Czyli rozumiem, że od teraz kupuję sobie całe armie za Waszą kasę? :D :D :D

A tak na serio: zostańmy przy tym, co jest ;) Tak przynajmniej każdy ma coś dla siebie, nie ma spiny, nie ma wyrzutów, jest za to luz-blues, jak zresztą powinno być w AoS-ie ;)

W innym wypadku już zupełnie byście mnie znienawidzili :D

Awatar użytkownika
Jack_Felix

Post#29 » czw wrz 14, 2017 6:10 pm

Z uwagi na propozycje dodałem dwie nowe opcje do ankiety i zmieniłem uwagę odnośnie kart Open War, aczkolwiek... skasowało to wszystkie poprzednie głosy :? , więc... jakbyście mogli zagłosować jeszcze raz :D :D

Awatar użytkownika
xyxel

Post#30 » czw wrz 14, 2017 6:17 pm

Turniej parowy ma sens jeśli przewidujemy, że uczestników będzie aż tylu, że swobodnie się ich podzieli na czwórki. A jak będzie 7 albo 9 osób to co zrobimy? :)

Awatar użytkownika
Jack_Felix

Post#31 » czw wrz 14, 2017 6:26 pm

xyxel pisze:Turniej parowy ma sens jeśli przewidujemy, że uczestników będzie aż tylu, że swobodnie się ich podzieli na czwórki. A jak będzie 7 albo 9 osób to co zrobimy? :)

O kurcze, w sumie fakt :) Jak przyjdzie 7, to można zrobić jedną czwórkę, jedną parę i losować kartę taktycznego odwrotu xD Ale to i tak wyjdzie kiepsko, bo będzie tylko jedna 4... Dobra, nie mamy chyba jeszcze wystarczającej ilości graczy, żeby robić coś takiego, więc wyrzucę propozycję pairingu, a dodam zamiast tego zwykły turniej ze scenariuszami Pitched Battle ;)

Awatar użytkownika
grucha

Post#32 » pt wrz 15, 2017 11:12 am

Jack_Felix pisze:
xyxel pisze:Turniej parowy ma sens jeśli przewidujemy, że uczestników będzie aż tylu, że swobodnie się ich podzieli na czwórki. A jak będzie 7 albo 9 osób to co zrobimy? :)

O kurcze, w sumie fakt :) Jak przyjdzie 7, to można zrobić jedną czwórkę, jedną parę i losować kartę taktycznego odwrotu xD Ale to i tak wyjdzie kiepsko, bo będzie tylko jedna 4... Dobra, nie mamy chyba jeszcze wystarczającej ilości graczy, żeby robić coś takiego, więc wyrzucę propozycję pairingu, a dodam zamiast tego zwykły turniej ze scenariuszami Pitched Battle ;)

Chyba, że akurat trafiłoby się 8 osób :)

btw. może ktoś preferowałby spotkać się w tygodniu w bolterze i zagrać we dwie pary?
Armię zbieramy z żonką od pół roku i do tej pory nie stoczyliśmy ani jednej potyczki :(

Awatar użytkownika
MSZ

Post#33 » pt wrz 15, 2017 7:13 pm

grucha pisze:
btw. może ktoś preferowałby spotkać się w tygodniu w bolterze i zagrać we dwie pary?
Armię zbieramy z żonką od pół roku i do tej pory nie stoczyliśmy ani jednej potyczki :(

Ja i Grojszek chętnie zagramy parowo naszym sojuszem jaszczurowo-szczurowym/jaszczurowo-sylvanethowyn :) Możemy środa-czwartek w przyszłym tygodniu.

Jeśli chodzi o format na październik to jestem za
turniejem. Jako że jeszcze nie miałem okazji zagrać turnieju na nowy GH to preferowałbym normalne scenariusze. Ale pozostałe opcje też fajne.

Awatar użytkownika

Post#34 » sob wrz 16, 2017 10:42 pm

A może turniej w skirmisha? :)

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
Vespan

Post#35 » sob wrz 16, 2017 11:48 pm

Przyznam szczerze, że ze skirmishem w AoS nie miałem jeszcze do czynienia i chętnie bym spróbował.

Awatar użytkownika
grucha

Post#36 » sob wrz 16, 2017 11:57 pm

Vespan pisze:Przyznam szczerze, że ze skirmishem w AoS nie miałem jeszcze do czynienia i chętnie bym spróbował.

Skirmish na ile punktów (tych skirmishowych)?

MSZ pisze:Ja i Grojszek chętnie zagramy parowo naszym sojuszem jaszczurowo-szczurowym/jaszczurowo-sylvanethowyn :) Możemy środa-czwartek w przyszłym tygodniu.

Tylko ja jeszcze bym kogoś musiał do pary mieć :)

Nie znalazłby się ktoś grający chaosem do pary z moimi nurglakami? Najlepiej z dużą ilością strzelania :)

Awatar użytkownika
Szary

Post#37 » ndz wrz 17, 2017 1:38 pm

Osobiście średnio jestem za pomysłem parówki bo to rodzi dużo problemów. Wystarczy że będzie nas niepodzielnie przez 4 i trzy osoby muszą dostać bye. Ostatnio jak robiliśmy parówkę to poszło strasznie topornie.
Jak jak już parowo to trzeba dokłądnie ogarnąć zasady żeby znowu nie było 4 combat phase'ów w czasie jednej rundy
"The stars change.
The skies burn.
The war remains the same."
~ Takatakk, Skink Starpriest

Awatar użytkownika
grucha

Post#38 » ndz wrz 17, 2017 5:45 pm

Szary pisze:Osobiście średnio jestem za pomysłem parówki bo to rodzi dużo problemów. Wystarczy że będzie nas niepodzielnie przez 4 i trzy osoby muszą dostać bye. Ostatnio jak robiliśmy parówkę to poszło strasznie topornie.
Jak jak już parowo to trzeba dokłądnie ogarnąć zasady żeby znowu nie było 4 combat phase'ów w czasie jednej rundy

Temat parówki został już tylko poza turniejem. Rzeczywiście parówka wymaga konkretnego umówienia tak, by ilość graczy była wielokrotnością czwórki :P

Pytanie teraz czy open war cards czy scenariusze z nowej książeczki.

Awatar użytkownika
BOLTER.pl

Post#39 » ndz wrz 17, 2017 5:55 pm

TERMIN: 1 października (nd)

Dacie radę? :P
Nie ma jak rozpocząć rok akademicki od turnieju ;)

Awatar użytkownika
Jack_Felix

Post#40 » ndz wrz 17, 2017 7:04 pm

BOLTER.pl pisze:TERMIN: 1 października (nd)

Dacie radę? :P
Nie ma jak rozpocząć rok akademicki od turnieju ;)

Wow... No to będę musiał się streścić z regulaminem :o Niemniej do środy powinienem zdążyć. Mam nadzieję, że termin będzie odpowiadał większości osób ;)

Awatar użytkownika
BOLTER.pl

Post#41 » ndz wrz 17, 2017 7:12 pm

Jack_Felix pisze:Niemniej do środy powinienem zdążyć. Mam nadzieję, że termin będzie odpowiadał większości osób ;)

Wypowiadamy się szybko do wtorku zatem czy dacie radę ;)

Awatar użytkownika
xyxel

Post#42 » ndz wrz 17, 2017 7:23 pm

BOLTER.pl pisze:Wypowiadamy się szybko do wtorku zatem czy dacie radę ;)

Daemony Tzeentcha planują być (o ile Tzeentch czegoś nie zmieni lol) i to z sojusznikiem :D

Awatar użytkownika

Post#43 » ndz wrz 17, 2017 10:55 pm

Mnie wstępnie pasuje.

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
Vespan

Post#44 » ndz wrz 17, 2017 11:06 pm

Ja prawdopodobnie będę, chociaż to jeszcze zależy od formatu.

Awatar użytkownika
MSZ

Post#45 » pn wrz 18, 2017 9:53 am

Mi pasuje

Awatar użytkownika
Grojszek

Post#46 » pn wrz 18, 2017 10:01 am

Mi również pasuje

Awatar użytkownika
grucha

Post#47 » pn wrz 18, 2017 12:04 pm

...and my axe.

Pasuje mi!

Awatar użytkownika
BOLTER.pl

Post#48 » pn wrz 18, 2017 3:02 pm

Pytanie do osób, które się JUŻ wypowiedziały powyżej...
grucha pisze:...

xyxel pisze:...

Grojszek pisze:...

MSZ pisze:...

Vespan pisze:...

Jack_Felix pisze:...

A w jakie terminy nie możecie w październiku?
Pytanie stąd, że termin może jednak będzie dalszy niż 1.10 ;)

Przypominamy, że 21-22.10 są Macki Wojny w Łodzi (jakby ktoś zamierzał jechać) ;)

Osoby, które się nie wypowiedziały jeszcze od razu niech podają kiedy nie mogą :P

Sorki za zamieszanie ;)

Awatar użytkownika
Grojszek

Post#49 » pn wrz 18, 2017 5:08 pm

Mi nie pasuje 7 października

Awatar użytkownika
MSZ

Post#50 » pn wrz 18, 2017 5:50 pm

Mi też 7.10 nie pasuje. Reszta października ok.

Wróć do „Turnieje i granie zorganizowane”