XVII wrocławski turniej Age of Sigmar, "Pośród Włości Melkoth'a" - 12 listopada

Daty turniejów i umawianie się na wyjazdy
Awatar użytkownika
xyxel

Re: XVII wrocławski turniej Age of Sigmar, "Pośród Włości Melkoth'a" - 12 listopada

Post#51 » wt lis 14, 2017 5:41 pm

1. Jaczurki z którymi grałem mogły się teleportować 2x na turę i to bez latarni.
2. Changelinga nie da rady trzymać daleko do Sylvanteh lasów bo są na środku stołu lub na znacznikach i co turę ich przybywa. Modyfikować możesz tylko jeden rzut na grę Kairosem. Spalisz go na dispel summonu jednego darmowego lasu?
3. Sztormcasci na te punkty mają dwa teleporty ze sztandarów i deep strike z palladynów.

Rozpiska dziwna bo nie ma się czym zasłonić przed deepstrikiem Sztormcastów (zajeli 1 miejsce) i zdycha vs Sylvaneth woods. Gaunt Summoner zwykły bez familiarów ;)

Awatar użytkownika
Vespan

Re: XVII wrocławski turniej Age of Sigmar, "Pośród Włości Melkoth'a" - 12 listopada

Post#52 » wt lis 14, 2017 6:46 pm

No ja przyznam, że znajduję dość upierdliwym granie w mecie gdzie połowa armii na które się trafia potrafi się teleportować. Trochę to wymusza wystawianie dużych oddziałów, którymi się można zasłaniać i blokować duże połacie stołu.

Ale z drugiej strony obie moje armie ze swojej natury są hordowe, więc jakoś to daje radę :)
Pokrzyw: [...] przypomniałem sobie że centki mają boltery na cyckach nie po to by im sutki zasłaniały, tylko do strzelania :)

Awatar użytkownika
grucha

Post#53 » wt lis 14, 2017 9:17 pm

Vespan pisze:No ja przyznam, że znajduję dość upierdliwym granie w mecie gdzie połowa armii na które się trafia potrafi się teleportować. Trochę to wymusza wystawianie dużych oddziałów, którymi się można zasłaniać i blokować duże połacie stołu.

Ale z drugiej strony obie moje armie ze swojej natury są hordowe, więc jakoś to daje radę :)

Ja bym napisał, że 90% ^^
Nawet u nas bez teleportu są tylko w sumie Ironjawz i Ty. Każdy jakiś teleport ma :P

Z drugiej strony po co teleport jak można się poruszyć 25" w jednej turze ^^

Wróć do „Turnieje i granie zorganizowane”