XIX Wrocławski turniej Age of Sigmar, "Fajerwerki Made By Tzeentch" - 7 stycznia

Daty turniejów i umawianie się na wyjazdy
lisu

Re: XIX Wrocławski turniej Age of Sigmar, "Fajerwerki Made By Tzeentch" - 7 stycznia

Post#51 » ndz sty 07, 2018 7:54 pm

Dzięki wszystkim za świetny turniej. Za nami na prawdę kawał dobrej zabawy i chyba rekoedowy turniej co do frekwencji :-) wyrazy uznania dla sędziego za cierpliwość i wyrozumiałość. dziękuję moim oponentom za masę wyzwań i gratuluję wielu ciekawych zagrań. Przepraszam za długość combatów i rozstawiania spowodowanych ilością modeli. Na kolejny turniej zgodnie z podpowiedzią Sawarz'a przygotuję movement traye z magnesami. To dużo przyśpieszy :-) pokombinuję też z rozpiskami o mniejszej liczbie modeli.

Awatar użytkownika
Szary

Re: XIX Wrocławski turniej Age of Sigmar, "Fajerwerki Made By Tzeentch" - 7 stycznia

Post#52 » ndz sty 07, 2018 8:10 pm

1 Grucha
2 Xyxel
3 Jack_Felix
4 MSZ
5 Que
6 Beniek
7 Lisu
8 Małpa
9 Grojszek
10 Paweł
11 Sawarz
12 Artois
13 Czarny
14 Avatar

Program niestety zgubił wyniki dla graczy z literą "Ł" (dlatego muszę napisać swój xD), ale po rekonstrukcji powinno się zgadzać ;)

Wszystkim przybyłym jeszcze raz dziękuję :D Mamy nowy rekord i oby taka frekwencja się utrzymała :D
"The stars change.
The skies burn.
The war remains the same."
~ Takatakk, Skink Starpriest

Awatar użytkownika
Paweł

Post#53 » ndz sty 07, 2018 8:38 pm

Dzięki wszystkim za turniej, grało się fajnie! Dzięki za wyrozumiałość przy wyjaśnianiu, cóż to były moje pierwsze gry :mrgreen: . Mam nadzieje ,że na kolejnym będzie równie duża frekwencja :P

Awatar użytkownika
Grojszek

Post#54 » ndz sty 07, 2018 9:31 pm

No ja dawno już nie miałam turnieju w którym wszystkie gry miałabym tak wyrównane :D mówcie co chcecie ale takie zacięte pojedynki zawsze dają największą satysfakcję nawet jeśli się przegrywa xD Dzięki :D

Awatar użytkownika

Post#55 » ndz sty 07, 2018 10:29 pm

Również dzięki wszystkim za udany turniej. Rozgrywki były udane i pomimo dwóch porażek, mogłem z każdej gry wynieść cenne doświadczenie.
These men are my bodyguards, their lives forfeit to the guarantee of my physical safety. Of their loyalty to me there shall be no question nor doubt. No other commander shall they have in battle nor in service. So it is decreed!

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
grucha

Post#56 » ndz sty 07, 2018 10:34 pm

Avatarofhope pisze:Również dzięki wszystkim za udany turniej. Rozgrywki były udane i pomimo dwóch porażek, mogłem z każdej gry wynieść cenne doświadczenie.

Nie martw się Avatar - znam uczucie bycia ostatnim. Rzeczywiście wtedy dało mi to dużo cennego doświadczenia i tak należy do tego podchodzić.

Również dziękuje wszystkim za wszystkie zaciekłe pojedynki - było na prawdę wymagająco :)

Specjalnie podziękowania dla Szarego za organizacje, ogarnienia wszystkich stołów jednocześnie w czasie rzeczywistym, wolontariat fotograficzny i poświęcenie (w końcu mógł brać udział w turnieju i wtedy jedna osobo losowo co mecz dostawałaby bye'a). Well done!

Awatar użytkownika

Post#57 » ndz sty 07, 2018 10:46 pm

grucha pisze:
Nie martw się Avatar - znam uczucie bycia ostatnim. Rzeczywiście wtedy dało mi to dużo cennego doświadczenia i tak należy do tego podchodzić.

Nie martwię się, bo to nie mój pierwszy turniej w Aos-a. Pierwszy po kilkumiesięcznej absencji ;). Ale tak czy siak, dzięki za słowa otuchy ;).

Szary również tobie należą się podziękowania, za super organizację i ogarnianie.
These men are my bodyguards, their lives forfeit to the guarantee of my physical safety. Of their loyalty to me there shall be no question nor doubt. No other commander shall they have in battle nor in service. So it is decreed!

Emperor of Mankind

Wróć do „Turnieje i granie zorganizowane”