Batman Arkham Knight - kampania

Moderator: vanTroff

Awatar użytkownika
Thinros

Batman Arkham Knight - kampania

Post#1 » śr sie 08, 2018 9:26 pm

Witajcie w Gotham!

Obrazek

Na koniec Września planuje rozpoczęcie kampanii, ale najpierw chce sprawdzić czy będą chętni ;)

Więcej szczegółów wkrótce.
Wh40k: Space Wolves, CSM
BMG: Brave & the Bold, Penguin, Organized Crime, Joker, Suicide Squad
Infinity: Tohaa (w przygotowaniu)

Awatar użytkownika
Breslauer

Re: Batman Arkham Knight - kampania

Post#2 » czw sie 09, 2018 7:51 am

Ja na pewno ;)
BMG: The Brave and the Bold / Joker / Bane / The Riddler / Gotham City Sirens / Mr. Freeze / Organized Crime / Penguin
FoW: Schwere Panzer Abteilung 503 / 250.Infanterie-Division / 78.Sturmdivision / Panzer-Division Clausewitz
Warheim: Skryre

Awatar użytkownika
Raziel

Post#3 » czw sie 09, 2018 3:24 pm

To tak nie działa Thinros. Zobacz, jak robią to miszcze, np taki Hickok. Najpierw musisz jebnąć wszystkimi o ścianę, żeby nie mogli z szoku wyjść, a potem dopiero zadawać pytania.
Na razie, to na wzmiankę o kampanii wklejoną pod nic niemówiącym zdjęciem reaguję ziewnięciem.
Palić! Mordować! Gwałcić! Rabować!

Awatar użytkownika
idio

Post#4 » czw sie 09, 2018 5:19 pm

Raziel pisze:To tak nie działa Thinros. Zobacz, jak robią to INNI miszcze, np taki Hickok. Najpierw musisz jebnąć wszystkimi o ścianę, żeby nie mogli z szoku wyjść, a potem dopiero zadawać pytania.
Na razie, to na wzmiankę o kampanii wklejoną pod nic niemówiącym zdjęciem reaguję ziewnięciem.

THINROS MISZCZ! Naprawiłem błąd :P

Mimo wszystko uwagi Raziela jak najbardziej słuszne. Prosimy nieco więcej informacji.

Domyślam się, że chodzi o kampanię typu ladder z podręcznika Arkham Knight, ale tylko dlatego, że kiedyś o tym rozmawialiśmy. Niektórym słowo kampania może się kojarzyć np. z eventami Tomka, warto trochę sprecyzować o co chodzi.

Co do mnie, to raczej będę chętny :)
Obrazek
Jeśli chcesz poznać grę Wolsung SSG - napisz do mnie!

Michał

Post#5 » sob sie 11, 2018 6:38 pm

Ja bym pograł coś nie-turniejowo. A jak taka kampania wygląda podręcznikowa?

Awatar użytkownika
idio

Post#6 » ndz sie 12, 2018 12:48 pm

Michał pisze:A jak taka kampania wygląda podręcznikowa?

Ladder campanign z podręcznika to taka typowa kampanijna gra jak Frostgrave, Mordheim, etc. Tyle, że w porównaniu do gier pisanych specjalnie pod kampanię, tutaj system rozwoju jest dość ubogi. Zasada wciąż ta sama - zdobywamy doświadczenie i hajs -> wydajemy na nowe jednostki/zdolności. Ktoś w trakcie gry zginie -> rzucamy, co się stało.

Podręcznik AK daje nam jeszcze inne opcje kampanii, ale myślę że ladder najbardziej odpowiadałby naszym warunkom. Może jeszcze Karol ze Stasiem coś innego wymyślą, albo jakoś połączą mniej fabularne opcje z bardziej fabularnym ;)
Obrazek
Jeśli chcesz poznać grę Wolsung SSG - napisz do mnie!

Michał

Post#7 » pn sie 13, 2018 7:11 pm

Tak czy siak, Ivy bym pograł.

Wróć do „Batman/Marvel”