Pytania i odpowiedzi

Moderator: vanTroff

Awatar użytkownika
vanTroff

Pytania i odpowiedzi

Post#1 » pn lut 12, 2018 2:42 pm

Jestem na ukrytej stronie Sidekicks, na której raz w miesiącu (czasami od razu) odpowiadają na pytania, które później nie znajdują się w FAQ, dlatego postaram się je tutaj wklejać. Oczywiście piszczcie swoje pytania i będziemy na nie odpowiadać. Dodatkowo będę tu wklejał nasze "homerule" związane z ternami etc.

FAQ
  1. Czy Speedster w stanie K.D. może używać mocy Speedforce?
    Odpowiedź:
    ...
  2. Czy model K.D. liczy się do zasady Outnumbered?
    Odpowiedź:
    ...
  3. Czy model stojący BtB z wysoką przeszkodą, ma PING! strzelając do medlu na tej przeszkodzie
    Odpowiedź:
    ...
  4. Czy model z zasadą Unpredictable, na którym użyto zasady Stop może nadal wydać swoje SC jako MC?
    Odpowiedź:
    ...

HOME RULES

Obrazek

Zaznaczony element nie jest częścią terenu, to po prostu łącznik bez którego parapet się nie trzyma, nie blokuje ruchu, a modele stojące obok tego elementu mogą ze sobą wlaczyć.

INFORMACJE DODATKOWE

Jeżeli ktoś będzie miałby znowu ochotę pokrzyczeć na mnie, że "Potrzebuję prostej odpowiedzi TAK CZY NIE!" w czasie kiedy tłumaczę, to niech sobie rzuci kostką w łeb. Nie pamiętam wszystkich zasad, muszę sprawdzać w podręcznikach, gram w wiele gier i nie pamiętam na wyrywki wszystkiego, dodatkowo Batman jak widzimy jest dziurawy. Granie w panopki to nasze hobby, nie poświęcam temu całego wolnego czasu.
Sidekick Batmana.
Jeżeli chcesz zagrać napisz PW

Awatar użytkownika
idio

Re: Pytania i odpowiedzi

Post#2 » pn mar 19, 2018 6:08 pm

Hej!
Mam pytania o specjalne ataki/nieataki. Tzn. czy można dodge'ować/blokować:
  1. Canary Cry
  2. Flaming Wave
  3. Electric Storm

Widziałem gdzieś (ACL) dyskusję na temat 1. z wnioskiem, że nie można dodżować, bo to nie atak.

Odnośnie dwóch pozostałych też była dyskusja z wnioskami, że wymienione nie są ani atakami wręcz ani atakami zasięgowymi ze wszystkimi konsekwencjami. Tzn. nie ma bloku, dodża, etc.

Niestety nie robiłem screenów z dyskusji, a wiadomo jak to wygląda na fejsbuku, więc proszę naszego Sidekicka o potwierdzenie tych informacji ;)
Obrazek
Jeśli chcesz poznać grę Wolsung SSG - napisz do mnie!

Wróć do „Batman/Marvel”