TW: Warhammer 2

Awatar użytkownika

TW: Warhammer 2

Post#1 » sob wrz 30, 2017 7:20 pm

Hejka.

Czy ktoś już pogrywa? Jeżeli tak, to też macie wrażenie, że Wysokie Elfy mają mega przegięte jednostki? Pal licho przekokszonych łuczników, ale armia desantująca mi się do Naggaroth z 4 księżycowymi smokami i 3 słonecznymi za każdym razem, gdy próbuję odpalić 3 rytuał, jest grosza niż wykokszona armia chaosu.
Ostatnio zmieniony sob wrz 30, 2017 8:31 pm przez Avatarofhope, łącznie zmieniany 1 raz.
These men are my bodyguards, their lives forfeit to the guarantee of my physical safety. Of their loyalty to me there shall be no question nor doubt. No other commander shall they have in battle nor in service. So it is decreed!

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
Raziel

Re: TW: Warhammer 2

Post#2 » sob wrz 30, 2017 8:07 pm

Ha! W końcu w coś dostajesz łupnia! Dobrze Ci tak... jak nie umiesz w gry, to się nie zabieraj za nie.
Btw. Zmień poziom trudności z ultra hard na easy, może pomoże, buuuhahaha.
Palić! Mordować! Gwałcić! Rabować!

Awatar użytkownika

Post#3 » sob wrz 30, 2017 8:30 pm

Właśnie na easy gram :P.
These men are my bodyguards, their lives forfeit to the guarantee of my physical safety. Of their loyalty to me there shall be no question nor doubt. No other commander shall they have in battle nor in service. So it is decreed!

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
MSZ

Post#4 » wt paź 03, 2017 11:09 am

Ja mam wrażenie że te armie interwencyjne ogólnie są przegięte. Jak puściłem interwencje jaszczurek to się zdziwiłem ile tam bastiladonów i innych elitarnych jednostek.

Z wysokimi elfami na razie nie walczyłem ale jak porównam siłe jednostek mroczniaków z moimi dinozaurami to tam też mają pod górkę.

Awatar użytkownika

Post#5 » wt paź 03, 2017 1:04 pm

Wczoraj zakonczyłem kampanię Malekithem i jest mega. Armie interwencyjne są silne ale 5 armii chaosu lub skavenów, które pojawiają się po rozpoczęciu 4 i 5 rytuału to jest wyzwanie.

Poczyniłem też testy. I tak:

Saurus na Karnozaurze wygrywa z ksieciem HE na gwiezdnym smoku. Gwiezdny smok wygrywa z czarnym. Co ciekawe Karnozaur przegrywa z Hydrą bojową, która dostaje wciryze smokami. Dostaje też od skaveńskieja abominacji.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika

Post#6 » wt paź 03, 2017 8:22 pm

Jeszcze dopowiadając. Nie to, żeby smoki były słabe - wręcz przeciwnie, są potężne. Siła Karnozaura tkwi w tym, że jako jedyny potwór ma specjalną zasadę do walki z innymi potworami. Natomiast dobra piechota uzbrojona w halabardy (Black Guard, Phoenix Guard, Temple Guard, Stormverminy może trochę mniej), radzą sobie ze monstrami dość dobrze.

Emperor of Mankind

Wróć do „Off-topic”