Ustawki na gry online

Awatar użytkownika
omadan

Ustawki na gry online

Post#1 » pt gru 30, 2016 6:21 pm

Czasem tak jest, że masz ochotę stoczyć bitwę ale nie masz na to czasu ani możliwości. Z pomocą wtedy przychodzą gry komputerowe, które mimo, że nie zastąpią figurek (oby) to stanowią dobrą alternatywę i odwzorowanie uniwersum. Pytam się zatem środowiska czy ktoś chciałby zagrać w:

Total War: Warhammer - mam i jest świetny
Vermintide - mam i lubie
Space Hulk: Deathwing - nie mam ale mnie korci
Endless Crusade - nie mam i ponoć średnie ale jak zmontujemy team to może być ciekawie

Gracie coś Panowie?

Awatar użytkownika
Asar

Re: Ustawki na gry online

Post#2 » pt gru 30, 2016 6:30 pm

A ktoś ma ochotę na Battlefleet Gothic Armada, zazwyczaj mogę po 21 pograć.

Awatar użytkownika
xyxel

Post#3 » pt gru 30, 2016 6:59 pm

A potem przychodzą z niepomalowanymi figurkami. Do pędzli! :D

Awatar użytkownika
SamboR

Post#4 » pt gru 30, 2016 7:04 pm

Mam i mogę przygrać:
Battlefleet Gothic: Armada
Space Hulk: Deathwing (multi jest ok, ale polecam poczekać na przeceny)
Total War: Warhammer (czekam na szczury, ale chętnie pogram).
WarCor Infinity na Dolny Śląsk.
Chcesz nauczyć się grać w Infinity? Napisz PMkę.

Awatar użytkownika
KolPydnon

Post#5 » sob gru 31, 2016 2:04 pm

Szczerze mówiąc, od dawna nie grałem w nic przez sieć ( i mam tu na myśli okres kilku lat...), ale mam taką możliwość dla:

• DoW I (wszystkie dodatki, modyfikacja Ultimate Apocalypse) - cały czas jest moją ulubiona część
  • DoW II (razem z Chaos Rising i Retribution)
  • Space Marine
Szkoda, że taki temat powstał akurat na przełomie roku - moim jedynym postanowieniem jest ograniczenie grania na komputerze na rzecz malowania modeli i grania w jedyny słuszny sposób - przy stole z drugą osobą. ;)
"All I ever wanted was the truth." - Book of Lorgar, First Canticle of Chaos

Awatar użytkownika
Raziel

Post#6 » sob gru 31, 2016 3:50 pm

Eee... nie cierpię multi, wszyscy skaczą, biegają i zachowują się jak paralitycy. Jak w Star Wars tOR szedłem przez lokację (szedłem, kumacie? Normalny człowiek jest w stanie biec tylko jakiś czas, więc grając bardziej RPG postanowiłem chodzić) to jakiś jegomość zatrzymał mnie i grzecznie tłumacząc, gdzie w opcjach powinienem zmienić klawisz odpowiedzialny za bieg/chód, wyraził też swoje zdumienie, że prawdopodobnie do 12 levelu cały czas chodziłem. Nie chciało mi się tłumaczyć, podziękowałem tylko i poszedłem dalej.

Wracając do tematu, mam Blood Bowla jedynkę, oraz Vermintide i mogę pograć.
Palić! Mordować! Gwałcić! Rabować!

Awatar użytkownika

Post#7 » ndz sty 01, 2017 12:26 am

Polecam pogranie w mordheim na pc. Gra jest naprawdę zacna. W multi też można swoją singlową bandę sprawdzić.
These men are my bodyguards, their lives forfeit to the guarantee of my physical safety. Of their loyalty to me there shall be no question nor doubt. No other commander shall they have in battle nor in service. So it is decreed!

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
Raziel

Post#8 » ndz sty 01, 2017 12:36 am

Mordheim fajny, dodali ostatnio wampiry.
Multi w tej grze mnie kompletnie nie interesuje.
Palić! Mordować! Gwałcić! Rabować!

Awatar użytkownika
Darson

Post#9 » pt sty 13, 2017 8:59 pm

TW: Warhammer (podobnie jak wszystkie pozostałe)
DoWy I i II z dodatkami
Space Marine
Eternal Crusade
Vermintide
Battlefleet: Gothic Armada

We wszystkie gram i to bardzo chętnie, chociaż Battlefleeta nie do końca ogarniam <.> Omadan, jeśli kupisz EC to bardzo chętnie poszpilam :mrgreen:
"A good warrior strikes fast, but retreats faster."

Awatar użytkownika
Vespan

Post#10 » pt lut 10, 2017 9:57 am

Kupiłem 2 dni temu TW: Warhammer. Trudna jakaś mi się wydaje ta kampania- jakiś taki zagubiony się w nie jeszcze czuję. W figurki mi idzie lepiej :)

DoW II mam i lubię, chociaż dawno nie grałem. Można się pobawić, chociaż niedługo chyba DoW III wychodzi :)
Pokrzyw: [...] przypomniałem sobie że centki mają boltery na cyckach nie po to by im sutki zasłaniały, tylko do strzelania :)

Awatar użytkownika
Darson

Post#11 » pt lut 10, 2017 4:22 pm

Bo generalnie Warhammer: TW jest jednym z trudniejszych Total Warów. I poziom trudności bardzo się różni w zależności od tego jaką frakcją grasz. Najłatwiej gra się Krasnoludami, mają najsilniejsze jednostki i dobry przychód.
Ostatnio zmieniony czw kwie 06, 2017 4:52 pm przez Darson, łącznie zmieniany 1 raz.
"A good warrior strikes fast, but retreats faster."

Awatar użytkownika
deerhunter91

Post#12 » ndz kwie 02, 2017 1:12 am

For Honor, ktoś? :)

Wróć do „Off-topic”