REGULAMIN

Awatar użytkownika
Brzoza
Site Admin
Posty: 252

REGULAMIN

Post#1 » śr lip 13, 2016 5:34 pm

REGULAMIN
  1. Firma BM-Soft w ramach świadczenia usługi Forum Wargaming Wrocław udostępnia zasoby swojego systemu teleinformatycznego w celu umożliwienia komunikacji wrocławskiemu środowisku wargamingowemu.

  2. Firma BM-Soft oraz grono administracyjne forum nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.

  3. Firma BM-Soft oraz grono administracyjne forum nie otrzymuje żadnych korzyści materialnych ani nie ponosi odpowiedzialności za zamówienia, transakcje przeprowadzane w ramach forum "Kramik".

  4. Na forum obowiązują podstawowe zasady netykiety.

  5. Jeżeli nowy uczestnik forum od pierwszych swoich postów wykazuje, że nie przeczytał regulaminu, przeczytał go niedokładnie lub bez zrozumienia, bądź zrozumiał, a mimo to nie stosuje się do niego, będzie miał natychmiast (bez ostrzeżenia) zablokowaną możliwość pisania na forum.

  6. Zakaz umieszczania zdjęć/treści powszechnie uznanych za obraźliwe lub takie, które nie mogą trafić do nieletnich (pornografia, zboczenia, erotyka, rasizm, seksizm i pochodne).

  7. Wątki niezgodne z tematyką danego Działu Forum będą przenoszone w odpowiednie miejsce, zamykane, lub całkowicie usuwane. To samo tyczy postów.

  8. Tematy zdublowane (o tej samej tematyce) będą kasowane. Podobnie posty jeśli powielają poprzednią wypowiedź danej osoby.

  9. Posty zniechęcające graczy do grania w daną grę będą usuwane.

  10. Treść tematu powinna świadczyć o jego zawartości. Posty pisane w danym temacie powinny być z nim związane.

  11. Moderatorzy i Administrator mają prawo do usunięcia postu, który obraża w jakiś sposób innych użytkowników (szykany, epitety, znęcanie się).

  12. W ekstremalnych przypadkach dostęp do forum będzie zablokowany (ban).

  13. Sygnatura nie może zawierać więcej niż jednej grafiki oraz ma mieć "przyzwoitą" długość (wielkość).

  14. Moderatorzy i Administrator mają prawo do zamknięcia tematu w przypadku gdy jego autor dowiedział się tego, czego chciał, lub dyskusja odbiega od początkowych założeń (tzw Off-Top).

  15. Sprawy typu "przyślij też do mnie na moj_mail@adres.pl" załatwia się prywatnymi wiadomościami (PW), mailami lub po przez udostępniony w profilu adres. Posty tego typu będą usuwane.

  16. Wszelkie przejawy nabijania postów będą skrupulatnie zwalczane. Rozumie się przez to również posty typu "Gdybym wiedział to bym Ci powiedział, ale nie wiem".

  17. Zabrania się używania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę lub specjalnego zakładania kolejnego konta, aby uniknąć nadzoru.

  18. Nie będziemy tolerować analfabetyzmu. Nie chodzi tu o czepianie się ort'ów, lecz skrajne przypadki. Post ma być w miarę czytelny i zrozumiały. Zdania oraz nazwy własne pisane z wielkiej litery, ze znakami interpunkcyjnymi i spacjami po nich (a nie przed nimi). Jeśli ktoś chce pisać posty bez polskich znaków, to nie stanowi to żadnego problemu, lecz zasady ortografii i interpunkcji nadal obowiązują. Należy również być konsekwentnym.

  19. Prosimy o unikanie zamieszczania informacji na temat udostępniania pirackich wersji aktualnych materiałów do gier oraz propagowania tworzenia/grania materiałami nieoryginalnymi/pirackimi.

  20. Administratorzy i Moderatorzy mają prawo ingerować w tytuły waszych tematów jeśli są niezgodne z regulaminem lub jeśli są zbyt lakoniczne (lub jeśli zawierają literówki/orty).
When you have secured the area, make sure the enemy knows it too.

Wróć do „Regulamin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość