[Ogólnopolska Liga Wh40k] Wrocławski master/challanger, koordynatorzy 2019

Daty turniejów i umawianie się na wyjazdy
Awatar użytkownika
Izwor

[Ogólnopolska Liga Wh40k] Wrocławski master/challanger, koordynatorzy 2019

Post#1 » czw lis 08, 2018 11:04 pm

Kilka spraw organizacyjnych dotyczących przyszłego roku, a nad którymi warto pomyśleć już teraz.

1. Master/Challanger we Wrocławiu.
Powoli zapełnia się kalendarz, na razie mamy wstępnie zarezerwowany maj 2019 (pierwszeństwo przy powtarzającej się imprezie). Można pomyśleć o innym terminie. Czekam na propozycję. Jeśli ktoś ma uwagi co do terminu, klasy turnieju (master/challanger), czy też chce pomóc w organizacji proszę pisać.

2. Koordynatorzy na 2019r.
Koordynatorzy ośrodka mają możliwość decydowania w głosowaniach o regulaminie ligi i innych sprawach organizacyjnych (np. zatwierdzanie, wymogi masterów/challangerów, itp.). Zwyczajowo są to osoby organizujące turnieje i inne wydarzenia związane z ligą. Nasz ośrodek może wytypować 2 osoby, w tym roku byłem to ja oraz Pokrzyw.

3. Zmiany w regulaminie ligi.
W najbliższych dniach poddany pod dyskusje zostanie regulamin Ogólnopolskiej Ligi Wh40k. Swoje zdanie mam ale jeśli ktoś ma uwagi i propozycje to z chęcią przekażę je na forum koordynatorów. Szykuje się wielka burza mózgów, jest też chęć sporych zmian, więc jeśli jest coś istotnego co chcielibyście zmienić warto o tym napisać.

Jeśli ktoś nie korzysta z forum. Zawsze można mnie znaleźć na FB (Mateusz Izworski).

Awatar użytkownika
Mr.T

Re: [Ogólnopolska Liga Wh40k] Wrocławski master/challanger, koordynatorzy 2019

Post#2 » pt lis 09, 2018 8:04 am

Proponowałbym odjeść od parówy, bo ten format się ludziom nie podoba - tym spoza naszego ośrodka.

Awatar użytkownika
pokrzyw

Post#3 » pt lis 09, 2018 8:31 am

Format imprezy - parówka musi być ze względu na lokal (chyba że robimy poza Bolterem).
Termin imprezy - maj i grudzień są średnie, chyba że końcówka maja. Spróbowałbym przejąć kwiecień/marzec lub październik..

Koordynatorzy - Izwor dobrze się sprawuje ;) jest aktywny i fajnie by kontynuował koordynację. Ja w tym roku niewiele zrobiłem dla środowiska, w następnym roku będę miał więcej czasu (zakończone remonty blablabla). Jeżeli widzicie kogoś, lub ktoś się widzi proszę zgłaszajcie się. Jeżeli nie będzie nikogo mogę kontynuować. Ze stołkiem czy bez chętnie pomogę organizatorom.

Awatar użytkownika
Mr.T

Post#4 » pt lis 09, 2018 8:55 am

Byleby odejść od tego formatu z dziwnymi detaczmentami.
Dać jakieś niskie punkty, jeden detaczment z wszystkimi opcjami i niech się ludzie bawią.

Duda

Post#5 » pt lis 09, 2018 1:59 pm

No można zrobić jakieś 2x800 na Battalionach, bez kombinowania. Ale to wyjdzie już na bieżąca. Termin w Maju jest ok pod warunkiem, że jest z dala od Majówki. 21 Kwietnia są Święta, więc w ogóle jest ciasno w okolicy koniec Kwietnia początek maja.
Myślę, że końcówka Maja będzie ok. A czy Bolter czy nie Bolter to chyba, zależy od ilości chętnych i innych zmiennych :p

Awatar użytkownika
Mr.T

Post#6 » pt lis 09, 2018 2:53 pm

Przede wszystkim bez sklepu nie będziemy mieć tyle stołów, bo nie wydaje mi się by byli tacy mili by je pożyczyć.
Poza tym więcej plusów mamy grając w sklepie.
pokrzyw jak bardzo nie chcesz być koordynatorem to mogę za ciebie wskoczyć, chyba że znajdzie się ktoś bardziej w temacie.

Awatar użytkownika
Izwor

Post#7 » pn lis 12, 2018 7:42 pm

A kto chciałby pomóc w organizacji? Jeśli będą chętni pomęczę tych kilka osób na FB lub telefonicznie to spotkamy się obgadać sprawę przy jakiejś okazji :)

Awatar użytkownika
Rokeiro

Post#8 » pn lis 12, 2018 7:51 pm

Ja chętnie.

Awatar użytkownika
Nemesis

Post#9 » pn lis 12, 2018 9:52 pm

Też chętnie pomogę.

Awatar użytkownika
Arek

Post#10 » wt lis 13, 2018 12:43 am

no to się zgłaszam na trzeciego do pomocy

Awatar użytkownika
pokrzyw

Post#11 » wt lis 13, 2018 9:34 am

Też pomogę :)

Awatar użytkownika
pokrzyw

Post#12 » śr lis 21, 2018 10:24 am

Rozmawiałem z Mr.T. i myślę że lepiej będzie by przejął koordynatora ode mnie na przyszły rok. Udziela się aktywnie na forach, ma więcej czasu i jest bardziej widoczny ode mnie.

Awatar użytkownika
Mr.T

Post#13 » śr lis 21, 2018 11:02 am

Są jeszcze miejsca przy pomocy w organizacji?

Awatar użytkownika
Izwor

Post#14 » śr lis 21, 2018 7:49 pm

Są, każda pomocna dłoń się przyda :) W przyszłym tygodniu będę miał więcej czasu (chwilowe urwanie głowy) to skontaktuje się z zainteresowanymi i dogadamy się co i jak :)

BTW. Przypominam, że jest czas na ewentualne zmiany w regulaminie Ligi Wh40k, więc jeśli ktoś ma jakieś uwagi lub propozycje to zachęcam do dyskusji.

Awatar użytkownika
Izwor

Post#15 » pn gru 03, 2018 11:48 am

Grudzień będzie dla mnie miesiącem pod znakiem wyjazdów, nie będzie mnie w PL, a dostęp do internetów raczej ograniczony. Z tego względu poprosiłem Mr.T o pomoc w organizacji. Zorganizujemy grupę na FB odnośnie organizacji VW 2019, każdy zainteresowany będzie zaproszony. Będzie jedno, łatwo dostępne miejsce do dyskusji, wymiany myśli, itp.

Awatar użytkownika
Izwor

Post#16 » śr gru 19, 2018 5:33 pm

Czekają nas zmiany w regulaminie Ogólnopolskiej Ligi Wh40k.
Regulamin: http://wh40k.pl/showthread.php?tid=3202 ... #pid805627
Dyskusja: https://wh40k.pl/showthread.php?tid=32006&page=4

Większych zmian nie ma, drobne poprawki w liczeniu punktów za turnieje (większy nacisk na mastery), dodatkowo punkty za turnieje wyższej klasy (master/challenger, jeśli mamy ich więcej niż 5) przekładają się na punkty jak za chalenger/lokal. Do tego drobne zmiany dotyczące koordynatorów, co w sytuacji Wrocławia nic nie zmieni :)

Ze względu na rzeczową argumentację poprę jedynego kandydata na Głównego Koordynatora. Wydaje się, że jednak mu się chce i ma czas aby zabrać się za popularyzację Wh40k przez profile społecznościowe Ligi. Niech działa :)

Koordynatorami na przyszły rok z Wrocławia będą:
MrT oraz Izwor :)

Wróć do „Turnieje i granie zorganizowane”