Przysięgi malarsko-bitewne Avatara.

Malowanie, konwersje i terenokreacja
Awatar użytkownika

Przysięgi malarsko-bitewne Avatara.

Post#1 » wt sie 08, 2017 9:30 pm

Jako, że kolekcja szaraków w gablocie rośnie w zastraszającym, zaś ilość pomalowanych w niesatysfakcjonującym mnie tempie, wzorem podobnych tematów,podpatrzonych w thebolterandchainsword.com, w celu lepszego zmotywowanie mnie do ruszenia dupska ku farbom, składam publicznie, wobec wszystkich użytkowników, następującą przysięgę:

Niechaj wstyd wielki i infamia memu rodowi do trzech pokoleń wstecz i niech każdy będzie miał prawo wielkim szejmem komentować moje posty, jeżeli do końca 30 sierpnia 2017 r., nie:

1) pomaluję 10 osobowego tactical squadu (oczywiście w jedynie słuszne kolory UM),
2) pomaluję Primaris Captain (oczywiście UM),
3) dokończę, haniebnie przerwane pół roku temu malowanie 20 osobowego oddziału Bloodreaversów (barwy Goretide).

Postępy postaram się, jako tako aktualizować tutaj.
"Fani", którzy przez tydzień dywagowali nad tym, czy mag może przywalić firebalem z wnętrza zamkniętego pojazdu...

Raziel

Awatar użytkownika

Re: RE: Przysięgi malarsko-bitewne Avatara.

Post#2 » wt sie 08, 2017 9:31 pm

Avatarofhope pisze:Jako, że kolekcja szaraków w gablocie rośnie w zastraszającym, zaś ilość pomalowanych w niesatysfakcjonującym mnie tempie, wzorem podobnych tematów,podpatrzonych w thebolterandchainsword.com, w celu lepszego zmotywowanie mnie do ruszenia dupska ku farbom, składam publicznie, wobec wszystkich użytkowników, następującą przysięgę:

Niechaj wstyd wielki i infamia memu rodowi do trzech pokoleń wstecz i niech każdy będzie miał prawo wielkim szejmem komentować moje posty, jeżeli do końca 30 sierpnia 2017 r., nie:

1) pomaluję 10 osobowego tactical squadu (oczywiście w jedynie słuszne kolory UM),
3) dokończę, haniebnie przerwane pół roku temu malowanie 20 osobowego oddziału Bloodreaversów (barwy Goretide).

A tu stan UM sprzed chwili. Obrazek

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
"Fani", którzy przez tydzień dywagowali nad tym, czy mag może przywalić firebalem z wnętrza zamkniętego pojazdu...

Raziel

Awatar użytkownika

Re: RE: Przysięgi malarsko-bitewne Avatara.

Post#3 » wt sie 08, 2017 9:38 pm

Avatarofhope pisze:Jako, że kolekcja szaraków w gablocie rośnie w zastraszającym, zaś ilość pomalowanych w niesatysfakcjonującym mnie tempie, wzorem podobnych tematów,podpatrzonych w thebolterandchainsword.com, w celu lepszego zmotywowanie mnie do ruszenia dupska ku farbom, składam publicznie, wobec wszystkich użytkowników, następującą przysięgę:

To zaś bloodreaverzy. Obrazek

Raziel

Awatar użytkownika
Raziel

Re: Przysięgi malarsko-bitewne Avatara.

Post#4 » wt sie 08, 2017 10:01 pm

Trzymam kciuki :)
Co prawda, taki VanTroff tyle modeli to w jeden wieczór obskakuje, no ale, nie każdy jest vanTroffem ;)
Szkoda, że UM, ale domyślam się, że tu bardziej chodzi o chapter niż kolorystykę.
Palić! Mordować! Gwałcić! Rabować!

Awatar użytkownika

Post#5 » wt sie 08, 2017 10:23 pm

Raziel pisze:Trzymam kciuki :)
Co prawda, taki VanTroff tyle modeli to w jeden wieczór obskakuje, no ale, nie każdy jest vanTroffem ;)
Szkoda, że UM, ale domyślam się, że tu bardziej chodzi o chapter niż kolorystykę.

Nie przyrównuje się do lepszych od siebie. A UM bo... nikt nie jest lepszy od spuszczania łomotu w słusznej sprawie :)

Raziel

Awatar użytkownika
xyxel

Post#6 » wt sie 08, 2017 11:31 pm

Do końca Sierpnia? No, no, do dzieła. W razie potrzeb Blood for the Blood God pomoże przyśpieszyć malowanie Reaversów. :D

Awatar użytkownika
ULTRAMARINE

Post#7 » śr sie 09, 2017 6:03 pm

Avatarofhope pisze: A UM bo... nikt nie jest lepszy od spuszczania łomotu w słusznej sprawie :)

Słusznie prawisz :)

Trzymam kciuki, sam męczę ze trzy dziesiątki ultrasów, więc aby wesprzeć cię duchowo, skończę dzisiaj wszystkie bronie dla nich.

Awatar użytkownika
ULTRAMARINE

Post#8 » wt paź 03, 2017 5:44 pm

Wrzesień minął, czas się rozliczyć kolego Avatarze :D

Awatar użytkownika

Post#9 » wt paź 03, 2017 6:17 pm

Może spuśćmy na to zasłonę milczenia. No nie dałem rady...

Raziel

Awatar użytkownika
xyxel

Post#10 » wt paź 03, 2017 6:54 pm

To można już komentować wielkim szejmem czy dzisiaj nocka z farbami i pędzla w zębach? : )

Awatar użytkownika

Post#11 » wt paź 03, 2017 8:00 pm

Niestety nie. Dopiero po 10-tym listopada. Ale Szejm jak cholera...

Raziel

Awatar użytkownika
xyxel

Post#12 » wt paź 03, 2017 9:24 pm

Taa ale skończyć całą kampanię w Total Wara 2 to miałeś czas. :D
Obrazek

Awatar użytkownika

Post#13 » wt paź 03, 2017 10:05 pm

No wiesz... :)

Raziel

Wróć do „Warsztat”