Jak to ugryźć - nowy gracz szuka rad

Kiedy masz tylko 10 ludzików
Okul71

Jak to ugryźć - nowy gracz szuka rad

Post#1 » sob lut 17, 2018 7:25 pm

Cześć, czy we Wrocławiu jeszcze ktoś gra w kill team? I czy jest to wykonalne w 8th?

Postanowiłem pozbierać Tyranidów, puki co mam starter z Tyrantem Warriorami i Gargulcami, chciałbym spróbować swoich sił w kill team i statanawiam się czy coś z tego zestawu może grać? Dopadła mnie jeszcze chęć przerkonwertowania Warriorów na Hive Guardów : ) może ci się bardziej nadadzą do kill team'a?

Ostatnie z pytań czy jest ktoś chętny przyuczyć nowicjusza? Zasady jako tak znam i nie będzie to moja pierwsza gra w wh40k, nie mniej jednak zaczynam, z braku ilości modeli własnie kill team wydaje mi się być interesujący na ten moment.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Raziel

Re: Jak to ugryźć - nowy gracz szuka rad

Post#2 » sob lut 17, 2018 7:47 pm

Kiepski pomysł zaczynać zabawę w to hobby od martwej gry, we Wrocławiu nikt nigdy jej nie rozkręcił, samo GW ukręciło jej natomiast kark, wypuszczając 8ed zaraz po premierze Kill Teamu.
Może są jacyś pochowani po piwnicach gracze, którzy w to grają po kryjomu, ale oficjalnie, na stołach się tego (skądinąd beznadziejnego) systemu nie widuje.
Rozumiem, że masz mało figurek by sensownie zacząć grać w WH40K 8ed, ale biorąc pod uwagę dosyć ciekawie wychodzące cenowo, zestawy startowe, można w miarę szybko uzupełnić kolekcję, zacząć grać w czterdziestkę, i nie tracić czasu na pomyłkę roku w postaci KT.
Gdybym miał Ci cokolwiek sugerować, to lepiej zagrać w czterdziestkę nawet niepełnymi składami, bo w tym przypadku chętnych do nauczania i pojedynków znajdziesz całą masę.
Palić! Mordować! Gwałcić! Rabować!

Okul71

Post#3 » ndz lut 18, 2018 9:30 am

Szkoda idea tego systemu była naprawdę ciekawa. Co do twojej rady tak zrobię, postaram się dokupić kilka modeli i spróbować na jakąś małą ilość punktów. Z góry dzięki za informacje ; )

Awatar użytkownika
Kubolakuba

Post#4 » pn mar 05, 2018 4:37 pm

Cześć
Zawsze możesz spytać graczy czy ktoś nie ma tyranidów i do nauki ci nie pomoże, kilku graczy Tyrków we Wrocławiu jest :D

Wróć do „Kill Team”