Newsletter Bolter.pl - PREMIERA!

Moderator: BOLTER.pl

Awatar użytkownika
Witold Janik

Newsletter Bolter.pl - PREMIERA!

Post#1 » pn cze 11, 2018 7:05 pm

Witajcie!

Zapraszam do zapisywania się do naszego bolterowego newslettera - premiera już dziś wieczorem. Jeśli ktoś się jeszcze do tej pory nie zapisał ;) to można to zrobić np. na dole tej strony.

Przewiduję dużo przydatnych dla Was informacji ;) Na tę chwilę - z powodu ilości nadchodzących premier, ogłaszania przez wydawców różnych przedsprzedaży itp., planuję że newsletter będzie ukazywał się 2 razy w tygodniu (typu: w poniedziałek wieczorem oraz drugi raz np. w czwartek wieczorem), przy czym założenie jest takie, że jedno wydanie koncentruje się na grach "fantastycznych" (fantasy, sci-fi, postapo itd.), drugie na grach historycznych, rzeczach modelarskich czy planszówkach.
Jak uda się zrealizować te zamierzenia - zobaczymy (na dziś dzień najchętniej wprowadziłbym newsletter 3x na tydzień, tyle mamy dla Was różnych, ciekawych informacji...! Ale nie chcemy Was jednocześnie nimi zamęczyć, więc postaramy się ;) aby 2 wystarczyły).

W dzisiejszej, premierowej edycji będziecie mogli przeczytać m.in. nt. nadchodzącej 2. edycji Age of Sigmar :)

Zapraszam do lektury i pozdrawiam,
W.
https://www.bolter.pl/pl/new <-- nowości

OiM / Battlegroup (BR '44-45) / Bolt Action (USA@Europe)/ Tanks / Bogowie Wojny: Lee / Muskets & Tomahawks

Awatar użytkownika
Witold Janik

Re: Newsletter Bolter.pl - PREMIERA!

Post#2 » pn cze 11, 2018 8:55 pm

Pozwalam sobie zwrócić uwagę, że aby otrzymywać newsletter należy go aktywować poprzez link znajdujący się w mailu zwrotnym. Czasem trzeba będzie poszukać takiego maila w spamie ;)
Ponieważ kolejne osoby wciąż dołączają do listy subskrybentów, dlatego pierwsza edycja pójdzie w nocy.

Duderson

Post#3 » wt cze 12, 2018 1:15 am

A można się zapisać na newsletter tylko o historykach? Poczwarki z Infinity, AoS czy też batmany mało mnie interesują...

Awatar użytkownika
Witold Janik

Post#4 » wt cze 12, 2018 3:28 pm

Duderson pisze:A można się zapisać na newsletter tylko o historykach? Poczwarki z Infinity, AoS czy też batmany mało mnie interesują...
Przyznam, że zdążyłem o tym już pomyśleć, gdyż niedawno Warlord Games przeprowadziło personalizację swojego newslettera, gdzie każdy mógł zaznaczyć jakie tematy go bardziej interesują. Z tego co zauważyłem, od tego czasu przyszedł do mnie - poza zwykłym - dodatkowy newsletter na temat samego Bolt Action.
Bolter.pl nie używa tego samego narzędzia do rozsyłania newslettera co Warlord. Być może da się coś takiego zrobić, jeszcze nie wiem. Postaram się sprawdzić taką możliwość w wolnej chwili w nieodległym czasie :) Póki co cieszymy się z samego faktu uruchomienia newslettera, gdyż jest to i tak rzadkość w polskich sklepach internetowych tej branży (poza największym w sieci sklepem na "r" nie kojarzę specjalnie innych).

PS. Z Dark Elfów też już wyrosłeś, bu... :(

OiM / Battlegroup (BR '44-45) / Bolt Action (USA@Europe)/ Tanks / Bogowie Wojny: Lee / Muskets & Tomahawks

Duderson

Post#5 » wt cze 12, 2018 9:12 pm

Wypisywanie się z newslettera nie działa - komunikat "nieprawidłowy format adresu email" - sprawdzałem 3 razy, wszystko było ok

Awatar użytkownika
Witold Janik

Post#6 » wt cze 12, 2018 9:22 pm

Dzięki za informację!
Dostaliśmy także takie zgłoszenie na maila, badamy sprawę. Dopóki nie zostanie to naprawione, będziemy działać (usuwać) "ręcznie", jeśli tylko ktoś zgłosi swoją rezygnację z newslettera.

Awatar użytkownika
Witold Janik

Post#7 » pn cze 18, 2018 11:21 pm

Dziś o północy druga odsłona naszego newslettera, a w nim wiadomości m.in. o nowościach nt. gier Warlord Games, BattleFrontu (Team Yankee, Fate Of A Nation, TANKS), Gripping Beast / Sagi, Blood & Plunder, Black Powder, Bogowie Wojny: Lee, czy nowości z działu planszówek.
Jeśli regularnie śledzicie wiadomości dotyczące Waszych ulubionych gier, czy też chociażby dział Nowości z naszej strony, to niespodzianek tu dla Was raczej nie będzie, ale jeśli nie macie na to czasu - nasz newsletter będzie przydatnym podsumowaniem.
Tak czy inaczej - zapraszam do lektury!

Uwaga techniczna - wciąż duży jest odsetek osób, które się zapisały, ale nie aktywowały newslettera za pomocą kliknięcia w link z maila zwrotnego. Przyczyną mogą być silne filtry antyspamowe serwerów lub... zapominalstwo :)
Jeśli zapisywaliście się do newslettera, a do rana nie znajdziecie go w swojej skrzynce, to zawsze można wysłać prośbę (tutaj przez PM albo na maila witold[małpa]bolter.pl) o ręczną aktywację wraz z podaniem adresu Waszej skrzynki, na jaką się zapisywaliście.
Jednocześnie będziemy czynić starania, aby nasz newsletter rzadziej był odfiltrowywany :)

Hawk!

Wróć do „Ogłoszenia”