Blood and Plunder!

Krwaw i plądruj!
Awatar użytkownika
Antchuck

Re: Blood and Plunder!

Post#51 » pt maja 04, 2018 10:38 pm

Muszę powiedzieć, że siłą systemu są nie jego elementy, tylko makiety. Wrócę do Polski, to obczaję jak gracie. Może jakieś scenariusze do CoI zapożyczę ;-P
#DesignSpace

Awatar użytkownika
Witold Janik

Post#52 » śr maja 23, 2018 7:38 pm

Korwey pisze:Nowości:
Obrazek
Obrazek

Powiem szczerze, że te zdjęcia - poprzez makiety, figurki (choć ich malowanie już mniej :P) no i samą tematykę - wywarły na mnie duże wrażenie... :shock: :shock: :shock: Świetnie to wszystko wygląda - podobają mi się zwłaszcza te dwa zdjęcia - ale nie miałem nawet czasu się tu pozachwycać piśmienniczo.

ALE jest w końcu pretekst by coś napisać: owe nowości pojawiły się właśnie w naszej ofercie (praktycznie wszystko wrzuciłem tutaj, oprócz jednej talii kart i barki, które były dostępne wcześniej, jak mi się zdaje), niedługo zapewne pójdzie jakieś konkretniejsze zamówienie - ale to już Piotr będzie ogłaszał w odpowiednim dziale i w odpowiednim czasie :)
Natomiast jeszcze - co do nowości w naszej ofercie - myślę, że warto spojrzeć na pewnego kapitana, przed którym Wasza załoga będzie prężyć się na baczność...
https://www.bolter.pl/pl/new <-- nowości

OiM / Battlegroup (BR '44-45) / Bolt Action (USA@Europe)/ Tanks / Bogowie Wojny: Lee / Muskets & Tomahawks

Awatar użytkownika
Raeone

Post#53 » czw wrz 27, 2018 7:37 am

nie wiem na ile ten wątek jeszcze żyje ale skoro podglądałem pirackie opowieści czysa to wam podrzucę co buduję więźniowie Królestwa Anglii wysłani do Australii
Obrazek

więcej tu

Awatar użytkownika
czys

Post#54 » czw wrz 27, 2018 10:55 pm

:shock:
Mega!
no i prawdziwy marynarz na pokładzie ;)

Awatar użytkownika
Raeone

Post#55 » pt wrz 28, 2018 9:13 am

czys pisze::shock:
Mega!
no i prawdziwy marynarz na pokładzie ;)

Chłopaki na razie robią testowy stuff pewnie trafi do sprzedaży. Kurde aż się sam zajarałem i brałbym gdyby nie sterta plastiku do pomalowania i czasubrak na nowy system :d

Wróć do „Blood & Plunder”