Schiffstagebuch von Michael von Kunitz

Awatar użytkownika
Snandalf
Posty: 204

Schiffstagebuch von Michael von Kunitz

Post#1 » pt lut 08, 2019 9:55 am

07.02.2019 Rescue Land Snandalf vs. Skeld
...Wyprawiłem się z drużyną na ląd celem uprowadzenia córki gubernatora. Znajdowała się ona obecnie pod ochroną lokalnej francuskiej milicji w pobliżu osady Taninges.
Obrazek
Dopisało nam szczęście. Francuscy żołdacy znani są ze swojej niesubordynacji i dzień przed naszym atakiem urządzili sobie libację.

Po południu muzyk dał sygnał do ataku! Francuzi zaskoczeni zaczęli wpadać w panikę ale mocny alkohol dodawał im kurażu. Kaperzy pod dowództwem Nielsa Ostrowskiego wyłonili się z zarośli od północy.
Obrazek
Zaraz potem przybiegłem Ja wraz ze swoją drużyną
Obrazek
Od południa atakował Philip André wraz z Hansem-Wernerem Maagiem.
Obrazek

Pierwsze salwy zmusiły milicjantów do zajęcia pozycji obronnych. Jednak szybko okazało się, że ducha pijanego wojska nie tak prosto złamać.
Obrazek
Rozpocząłem więc manewr oskrzydlający licząc na skuteczność ataku Philip André i Hansa-Wernera Maaga.
Obrazek
Pomimo huraganowego ostrzału Hans-Werner dopada strzelców przeciwnika w walkę wręcz! Całe zamieszanie wywołuje nawet falę paniki miejscowej ludności, która w desperackim akcie ostrzeliwuje francuzów by następnie uciec w popłochu. Hans-Werner dzielnie walczył jednak liczba przeciwnika była zbyt duża. Biegnący mu na pomoc Philip niestety nie zdążył.
Obrazek
Obserwowałem walkę swoich ludzi czekając na dogodny moment do ataku by zgnieść głowę węża jednym celnym uderzeniem. W tym celu niezbędnym było zajęcie pobliskich zabudowań!. Philip doskonale zadawał sobie z tego sprawę i biegł ile miał sił. Niestety, przeciwników było zbyt dużo. Gubernator naprawdę zadbał o swoją córkę tym razem. Przygwożdżony silnym ostrzałem Philip dzielnie się bronił ale szturm na jego pozycje okazał się przeważający.
Obrazek
Otoczeni, dzieli żołnierze złożyli broń by ratować gardła. Pijane francuskie wojsko natychmiast przystąpiło do szabrowania naszych, co pozwoliło Mi oraz Nielsowi bezpiecznie uciec z pola bitwy.
Cóż za haniebny dzień!
Lokalny paladyn - siermięga,
Pełniący obowiązki "rudego",
Człowiek Remis,
Pierwszy (młodszy) Bibliotekarz Boltera.

Wróć do „Kampania '19”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości