Tura 1 "Na wino koledzy! Idziemy na wino!"

Awatar użytkownika
Raziel
Posty: 1260

Tura 1 "Na wino koledzy! Idziemy na wino!"

Post#1 » pn lut 11, 2019 8:10 pm

11.02.2019 Encounter (land) Raziel vs Garghgor
Był wczesny poranek, tak koło jedenastej, bo jakoś wszyscy zaspali. Ptaszki sobie świerkoliły, krety sobie ryły, a ryby nie miały głosu.

Obrazek
Theodor wyszedł ze młyna, podciągając spadające z tyłka gacie, resztki grogu na dnie butelki nie zapowiadały przyjemnego dnia.

Obrazek
Pracowity James właśnie wyprowadził osiołka z jaskini, w której ów gubił się codziennie od ponad sześciu miesięcy

Obrazek
Kriss wpadli sobie w ramiona z Belmundem, wszak nie widzieli się od ponad dwóch dni.

Obrazek
Joshua usiłował wytłumaczyć młodziutkiej Anastasii za kurnikiem, że jej piersi służą do miętoszenia, a nie chowania w staniku.

Obrazek
Pablo, właściciel tej farmy winogron, z zamiłowaniem przyglądał się Zeldzie, swojej żonie przy pracy.

Obrazek
Tymczasem służąca Sophija, jak zwykle udawała, że sprząta ganek.

Obrazek
A między winnicami, rezolutny Bob prezentował swoją motykę w całej okazałości przed Karoliną.

Obrazek
Klaudia znalazła w lesie dzieci, zgubiły się kilka dni temu, ale na szczęście potrafiły domknąć drzwi od pieca ze staruchą w środku.

Obrazek
...aż tu nagle, z pomiędzy chaszczy i zarośli, na plantację wpada pani kapitan Lyoness Orchidee rycząc wniebogłosy "Wina kmiotki dawać mi tu zaraz, bo jak nie, to pod kilem przewleczemy!"

Obrazek
Mieszkańcy farmy zareagowali dosyć chłodno, uważny obserwator może nawet by zauważył, że wcale to na nich nie zrobiło wrażenia.

Obrazek
Nawet, gdy z drugiej strony na plantację wpadła grupa pomalowanych na srebrno banitów, których kapitan wskazując palcem domostwa zakrzyknął "Bronić tych włości, nikt nie będzie gwałcił i plądrował naszego łupu przed nami!"

Obrazek
Pani kapitan tych dobrych Piratow, podprowadziła swoich Bucaneer'ów za beczki dające niezłą osłonę i rozkazała wypalić z muszkietów do pochowanych w winoroślach złych Piratow.

Obrazek
Tak oto, cicha i spokojna dotąd plantacja, zamieniła się w istny chaos, pożogę armagiedon słowem.

Obrazek
Źli Piraci używali starej niemieckiej taktyki, wychylali się zza węgła i po oddaniu kilku strzałów, chowali się z powrotem.

Obrazek
Srebrnogłowi po usłyszeniu świstu dosłownie jednej kuli nad głowami, postanowili paść płasko na ziemi i udawać trupy.

Obrazek
W tym czasie dobrzy Marines z donośnym "Sakreble!!!" na ustach, zmniejszali dystans do złych Piratow, by w końcu zaszarżować. Niestety, za sprawą kontr-ostrzału w czasie ataku, stracili kolejnego towarzysza i spanikowali, wycofując się między skrzynie z warzywami.

Obrazek
Koniec końców, Źli Piraci wycinają dobrych Marines, sami tracąc jeden z oddziałów. Kapitanowie nie mają nawet okazji spojrzeć na siebie, decydują więc, że w obliczu takiej wyrównanej walki, rozejdą się w pokoju, każdy w swoją stronę.

Oczywiście dobrzy Piraci z panią kapitan Lyoness na czele, wygrywają starcie ze złymi Piratami, ale tylko psim swędem. Bitka była wyrównana i trzeba to uczciwie powiedzieć.
Tymczasem winogron został uratowany, ale my tu jeszcze wrócimy! Łi! Łii!
Palić! Mordować! Gwałcić! Rabować!

Awatar użytkownika
Garghgor
Posty: 161

Re: Tura 1 "Na wino koledzy! Idziemy na wino!"

Post#2 » pt lut 15, 2019 12:04 pm

Kapitan Ashigara postanowił zastosować najstarszy trik jaki pamiętał on i jego morscy żeglarze: Korzystając z zasobów pobliskiego młyna kazał wszystkim wytarzać się w mące i udawać armię duchów. :)

Niestety wroga kapitan szybko się zorientowała, że te duchy również krwawią, więc element zaskoczenia dość szybko spalił na panewce. Jej krzyk ostrzeżenia do własnej załogi zagłuszyła szarża w środku pola, najpierw jej własnych kamratów, a wkrótce potem "armii duchów". Z przerażeniem zobaczyła jak jej elitarny oddział został wybity do nogi.

"Sacreble" - zklęła pod nosem łamaną francuszczyzną - "Cel, pal" - kłęby dymu przesłoniły pole widzenia.
Gdy się rozwiały, było już po wszystkim, a z oddali, z pogrążonej już w mroku winnicy, dobiegła ją groźna obietnica kapitana Ashigary: - "Do następnego razu zapijaczona mordo, jeszcze się spotkamy".

Wróć do „Kampania '19”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości