Adeptus Titanicus - pytania

Marines vs. Marines
Awatar użytkownika

Adeptus Titanicus - pytania

Post#1 » sob cze 08, 2019 7:32 pm

Jako, że jestem na etapie rozkminiania uzbrojenia do ostatniego Reavera, chciałbym zapytać bardziej doświadczonych graczy o jedną rzecz.

Czy waszym zdaniem opłaca się składać Reavera, który ma 2x power fista? jego zdaniem byłoby ganianie i rozkręcanie ciężkich strzelaczy, w czym miałaby mu pomagać umiejętnośc Legio Astorum - War March.
These men are my bodyguards, their lives forfeit to the guarantee of my physical safety. Of their loyalty to me there shall be no question nor doubt. No other commander shall they have in battle nor in service. So it is decreed!

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
Raziel

Re: Adeptus Titanicus - pytania

Post#2 » sob cze 08, 2019 9:54 pm

...a nie da się zmagnesować? Moim zdaniem odrobina cierpliwości i kilka neodymów są warte świeczki. Nie znam modelu, ale domyślam się, że jest w kilku opcjach do złożenia, a zatem na bank da się zakombinować z wymiennym uzbrojeniem. Jeśli nie potrafisz w konwertowanie, chętnie pomogę.
Palić! Mordować! Gwałcić! Rabować!

Awatar użytkownika

Post#3 » sob cze 08, 2019 10:32 pm

Tak, zmagnesować można, mi jednak bardziej chodzi o sens takiego uzbrojenia w dobre ciężkich spluw występujących w grze.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
These men are my bodyguards, their lives forfeit to the guarantee of my physical safety. Of their loyalty to me there shall be no question nor doubt. No other commander shall they have in battle nor in service. So it is decreed!

Emperor of Mankind

Awatar użytkownika
Raziel

Post#4 » ndz cze 09, 2019 1:19 am

No tak, zapomniałem, że w pierwszej kolejności jesteś powergejmerem ;)
Palić! Mordować! Gwałcić! Rabować!

Awatar użytkownika
SamboR

Post#5 » ndz cze 09, 2019 6:14 pm

Jeszcze nie widziałem w tej grze CC z udziałem dwóch tytanów do niego dedykowanych ;)
Taki Reaver jako kontra na rycerkę przeciwnika może być ciekawy, ale na pewno nie będzie wszędzie. Inna rzecz, że nawet Reavery da się sensownie pomagnesować.

Wróć do „Horus Heresy”